Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Witam po pierwsze trzeba dobrze podłączyć Xentare.

Jak załączyć Xentare

 

2.Następnie podłączmy tabelke do MON.

Jak załączyć tabelkę do MON'a na eMS

 

3.Klikamy w Xentare "Start MS"

 

(Jak wam się nie zresetuje komp to dobrze mi się resetuje :))

 

Nie wyłączmy programów tylko je minimalizujemy.

 

Tak więc :

 

1. Kliknij prawym przyciskiem na Mój Komputer->Sprzęt->Menedżer urządzeń.

2. Kliknij na + przy 'Komputer', potem prawym na 'Komputer PC z interfejsem ACPI' i wybierz 'Aktualizuj sterownik...'

3. Wybierz 'Nie, nie tym razem'.

4. Wybierz 'Zainstaluj sterownik z listy lub określonej lokalizacji'.

5. Wybierz 'Nie wyszukuj, wybiorę sterownik do zainstalowania'.

6. Wybierz cos w rodzaju "Advanced Configuration Power Interface (ACPI) PC", jesli tego nie bedzie wybierz 'Komputer PC z interfejsem ACPI' (u mnie takie cos nie wyskoczylo, byc moze na kompach Dual Core cos takiego będzie)

7. Wcisnij dalej, instalacja zajmie kilka sekund.

8. Zrestartuj komputer i gotowe.

 

Oto mała pomoc dla postadaczy Dual Core. Jak nie macie Dual Core a wam restartuje Kompa to pytajcie sie śmiało Jednym postem, może ktoś odpowie.

 

Pozdro Tojka2 ;)

 

Chcem jeszcze dodać że to mój pierwszy TuT proszę o uwagi i opinie. :)

Maple Europe

7x lvl- Hunter (Hacking)

41 lvl- Wiz F/P(No Hacking)

 

 

Zaznacz->

eMS jest the best

<-Zaznacz

 

Lubisz hakowanie to temat dla Ciebie

Xentars problem tutaj!!!

 

beverly.png

Opublikowano

Jak na pierwszy TuT to niezle Ale mogles lepiej ;) Skala TuTka 7/10

Ale ja dalej mam problem :(

WYKRYWA MI HACKI

Hosts wyczyszczony

Reinstal byl wczoraj

GameGurad usuwalem 200razy

 

Czy jedyne wyjscie to Format ?? :(

MOJE MOTTO : MNIEJ SPAMU WIĘCEJ ORGINAŁU!!!

 

 

Spoiler >>> HAX0R ROCKS <<< Spoiler

 

 

GMS :

 

+40 Wizard i/l - broa - LEGIT - Sleep

 

+20 Warrior - broa -LEGIT - Sleep

 

+20 Rogue - scania - LEGIT - Sleep

 

EMS :

 

+45 Spearman - Kradia - 100% Hack - Very Active

 

13117.gif18706.png

17378.gif21191.jpg

22066.png23535.png

banner.gif

 

 

POZDRO

Opublikowano

question by newbie:

skąd ściągnąć pg hacka?;d

co to daje?

czy w samym xentare jest coś jak auto attack?

\m/ \m/

GG: 9261310

Opublikowano

w tej tabelce Gammera z PG HAckiem nie dziala My Godmode wiec czy mozna uzywac na loozie tego godmoda z xentare i pg i tak bedzie dzialal??najlepszy bylby miss godmode do MLE pod ems 36

@edit

@up

razzac poszukaj na forum jest taka tabelka by Gammer Ludzie patrzcie nie tylko na podwieszone i pierwsze 5 a nawet na nastepne strony wlazcie

POGLADAJ SE FILMIK Wiw3k-a!!! SZUKAJ NA FORUM!!!ALe powiem cos ci: PG Hack jest to przyspieszony POWER GUARD (skill dla Fightera)

@Dudi95 a dopisales to -1121 do skrotu MLE na pulpicie??

Mi tego nie wykrywa zadnego AB ani nic.... PS>oczywiscie na EMS

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

Ludzie! błagam was nie pier****** że na forum było to już duzo razy.jeśli tak to prosze o link do tmeatu/posta.prosze,dajcie mi JEDEN,JEDYNY link do "MoonLight Engine 1129.1" i usuńcie mój post,albo mnie zwarnujcie,wszystko jedno,TYLKO DAJCIE MI TEN ****** LINK! PROSZE!

\m/ \m/

GG: 9261310

Opublikowano

Co wy gadacie ,ze na mojej tabelce nie dziala my god , skoro mi ciagle dziala , bo sam z niej korzystam.

Jezeli nie potraficie sobie uporac z takimi problemami nie lapcie sie za engine ,tylko haxujcie na xentarze - nie stracicie bynajmniej czasu.

2 + 2 = 5

Opublikowano

ODPOWIE KTOS? GAMMERA Ty gdzies umiesciles PG hacka,ale niemoge sciongnonc =/ dasz jeszce raz? szukam tylko MLE!

\m/ \m/

GG: 9261310

Opublikowano

@Up

Ty jestes jakies dziecko Neo

Zaczekac nie mozesz co??

Nie ma Opcji szukaj na Forum ??

Dupy ci sie poprostu nie chce ruszyc i poszukac.

Tylko wszyscy maja robic to za ciebie

i spamujesz co kazdy post innego uzytkownika -.-

gamecheat.com

mpcforum.com

cheatengine.com

SZUKAJ NOOBIE

MOJE MOTTO : MNIEJ SPAMU WIĘCEJ ORGINAŁU!!!

 

 

Spoiler >>> HAX0R ROCKS <<< Spoiler

 

 

GMS :

 

+40 Wizard i/l - broa - LEGIT - Sleep

 

+20 Warrior - broa -LEGIT - Sleep

 

+20 Rogue - scania - LEGIT - Sleep

 

EMS :

 

+45 Spearman - Kradia - 100% Hack - Very Active

 

13117.gif18706.png

17378.gif21191.jpg

22066.png23535.png

banner.gif

 

 

POZDRO

Opublikowano

Otóż mam problem z MLEngine.

Mój procesor AMD Athlon? 64 Processor 3200+

Jak włączam MLEngine szukam procesu i Attach to process i gdy się maple włączy zaliczam reseta.

Prosze podajcie jakiś sposób żeby to ominąć.

Z góry dzięki.

 

Próbowałem Komputer PC z interfejsem ACPI. Nic

Opublikowano

A co po włączeniu Xentare?

Bo nie widzę jakoś nigdzie tego. :)

ripcurlwavenv8fn9.jpg
WTF HAX?!surfchi21xw7.gif
potrzebuje hacka do maple story przez ktury bęnde mugł (zabijac potworki nieruszajac sie z miejsca, zeby mnie niebiły, i żebym mógl zbierać all itemki z mapki <z>)
Opublikowano

misiek 515 zmniejsz DELAY.PS: updloadnął/dał byś link do MLS?=/

 

 

PS:znalazłem coś co wygląda na MLE-ale jak otwożyć plik *ct?=.=

proponuje zrobienia 1 tematu,w którym będą wszystkie potrzebne linki.zamknąc go i przenieść.

\m/ \m/

GG: 9261310

Opublikowano

Gammera ja mam takie pytanko bo mi tez cos nie chce dzialac ten My God :|

bo zrobilem dla testu pg hacka noob chara i na 2 lvlu lazilem na red snailsy i orange mushrommy i pg hack dzialal ale my god mode nie!padalem po wejsciu w jednego potworka albo zostawalo ok 20 hp i lipa :( jak zrobic zeby automatycznie leczylo ??

Opublikowano

Dobij tak 25+ lvl i zalacz pg hacka.

Malo hp zabija.

Wszystko dziala poprawnie bo sam z tego wszystkiego korzystam.

TO TEMAT ODNOSNIE AOB!!

Niech Admin / mod przyjdzie i zrobi tu troszke porządku.

2 + 2 = 5

Opublikowano

speed123 napisał:

ej kurde all dziala pg hack jest looz ale gdy ten pg wali w Copper Drake,Red Drake po ok. 350 a ja mam 160hp OlOL!

i ten pg bije takim "spamem" czyli wali ok. 30 hitów na sekunde po te 350 ale wali go i wali a ubije po jakiejs minucie!!! To samo z fire broarem tylko ze jego leje spamem po 100 ale i tak z minute leje 1 potworka!!! WTF??

@edit

zapomnialem dodac ze mam 10 lvl (to test char, noob char)

 

 

 

no i ja mam taki sam problem tylko ze mam 9 lvl testerem xD w tym temacie tego pytanka nie ma wiec wrzucam posta xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...