Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hamachi]TerrariaClose - Zapraszam do wspólnej gry ;)


kamil1137

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1322467032-U297077.png

Nazwa serwera: TerrariaClose

Adres serwera: 5.156.83.1 Port:7777

Sieci: TerrariaClose

 

Hasło : 12345

Administratorzy: Kamil1137

Wersja serwera: 1.0.6 Link: http://www.megaupload.com/?d=6W66Z12K

 

 

Gramy od nowa !

 

Wszelkie osoby które będą wbijały na serwer z eq z inv edit bądź z eq mocnym lub dobrym zostaną zbanowane na okres 1 dnia .

 

Serwer Postawiony na tModzie

Pluginy:

WLC

BasicCmd

WorldGuard

Uwagi:

Regulamin: 1.Admin ma zawsze racje jeśli nie ma przeczytaj to jeszcze raz ;)

2. Nie przeszkadzaj innym w grze

3.Niszczenie budowli grozi banem

4.Wszelakie kradzieże będą karane banem

5.Na serwerze obowiązuje kultura!

 

 

 

OTWARCIE SERWERA:

 

19.12.2011

 

Godzina: 16:00

 

Serwer Wystartował !

 

Generator by krycha1996 dla działu

Terraria

Do administracji mam prośbę żeby zdjeła te kilka procent ;]

Opublikowano

Godziny otwarcia: 16 - 22

W kazdy dzien

 

Ta a teraz jakos jestem na hamachi a ciebie nie ma <_<

 

Godziny otwarcia: 16 - 22

W kazdy dzien

 

Teraz jestem na hamachi a ciebie nie ma. Przeciez w kazdy dzien

 

@Edit sorry za 2 posty nie wiem jak to się stało :)

4188666.jpg

10 Postów-YES

15 Postów-YES

25 Postów-YES

50 Postów-YES

100 Postów-YES

150-HARDCORE

Opublikowano

Przeczytaj prezentacje .. Otwarcie 20.12.2011 !! Wtedy będę na kompie tak jak napisałem ;)

 

 

I od 16 do 22 ;D a ty posta napisales o 6:31

Do administracji mam prośbę żeby zdjeła te kilka procent ;]

Opublikowano

Przeczytaj prezentacje .. Otwarcie 20.12.2011 !! Wtedy będę na kompie tak jak napisałem ;)

 

 

I od 16 do 22 ;D a ty posta napisales o 6:31

Przeczytaj prezentacje jeszcze raz bo pisze 19.12.2011. Jak nie widzisz to kup sobie okulary. I czytaj do skutku

4188666.jpg

10 Postów-YES

15 Postów-YES

25 Postów-YES

50 Postów-YES

100 Postów-YES

150-HARDCORE

Opublikowano

@Edit a poza tym nie napisalem posta o 6:31 tylko o 17:04 naucz sie czytac

4188666.jpg

10 Postów-YES

15 Postów-YES

25 Postów-YES

50 Postów-YES

100 Postów-YES

150-HARDCORE

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Niestety nie wejde bo jest hamachi :(

Nie nawidze serwerow hamachi szczegolnie terraria i minecraft :)

 

 

 

//Spam i odkop

//xKaMaSx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...