Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB/RP] Reaktywacja SkyCraft'a Solidny/Bezawaryjny/Dlugotrwaly


DelmaN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Zapraszam was wszystkich na nowa odsłonę

serwera SkyCraft (Reaktywacja).Niektórzy na pewno przypominają sobie starego dobrego SkyCraft'a który padł.Jesteśmy znajomymi byłych adminów tego serwa i po rozmowie z nimi wpadli na pomysł byśmy przejeli ich pałeczkę i odżywili SkyCraft'a.Jest parę innych serwerów o tej nazwie lecz tylko ten jest prawdziwym SkyCraftem

po reaktywacji !!!

 

IP:46.4.121.147:25660

 

 

Pomimo widniejących 14 slotów ich ilość została

zwiększona do 45.Zapraszamy

 

logovyi.png

48502275.png

96033729.png

pluginy.png

pluginy.png

 

zapraszamyd.png

Opublikowano

Moderatorów proszę o nie usuwanie reklamy! Wszystkie inne tematy zostały usunięte wiec 1 ma prawo pozostać.

Opublikowano

Nie polecam serwera. Jest 14 slotów, nie 40.

Miasto jest brzydkie, nie ma oświetlenia. Moderatorzy nie znają podstaw j.polskiego, nuda na serwerze, nic się nie dzieje.

mpcubfluo.png
Opublikowano

Kolego . Jest 14 slotów lecz jak napisałem powyżej może wejść max 40 osób (i nie ma lagow)zawdzięczamy to zbugowanemu plikowi serwerowemu.Co do 2 punktu dotyczącego ortografii , jeśli ci to tak przeszkadzało mogłeś wypowiedzieć się na forum i przyłożyć się do poprawy serwera.Jeśli taka nuda na serwerze to czemu codziennie gra na nim tyle osób?Dziwne co nie?Pozdrawiam

 

@refresh

Opublikowano

Server średni .. Admin ma swoje humorki .. sprowadza kolegów na serva.. daje im Opa.. i ma wszystko w du*pie .

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...