Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Metin2.pl Wyłącza mi kompa jak wchodze w metka


JabLoN000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Tak jak w temacie mam problem poniewaz jak juz pokazuje mi sie ta tabelka rozpocznij gre oopcje gry itp to jak biore rozpocznij gre to mi resetuje kompa i tak za kazdym razem patcher nic nie dal tak samo jak zainstalowanie od nowa i mam pytanie co zrobic albo jak temu zaradzic jesli jest jakis temat co do tego to prosze o podanie albo o wytlumaczenie co zrobic z gory dzieki ;)

Nie ma Sygnatury :)

Nie zbieram + ani niczego Nie zalezy mi na tym

Jestem tu tylko po to aby pomóc albo uzyskac pomocy !!!

Opublikowano

a podacie link to dam lajka ;D

Nie ma Sygnatury :)

Nie zbieram + ani niczego Nie zalezy mi na tym

Jestem tu tylko po to aby pomóc albo uzyskac pomocy !!!

Opublikowano
http://www.microsoft.com/downloads/pl-pl/details.aspx?FamilyID=2fcde6ce-b5fb-4488-8c50-fe22559d164e

1388363882-U262029.png
Opublikowano

i to wrzucic do packa ?

Nie ma Sygnatury :)

Nie zbieram + ani niczego Nie zalezy mi na tym

Jestem tu tylko po to aby pomóc albo uzyskac pomocy !!!

Opublikowano

Moze nie zaslugujesz na gre w metka? ;p

 

Tak na powaznie jakie parametry kompa? :D

Jaki windows i SP?

 

szeptq.jpg

 

 

Aktualnie gram metin2.pl

 

Serwer: Syriusz

 

tak3l.jpg

Opublikowano

ja zainstalowalem sp3 sp2 itd mam all. i mi tez offa kompa,moglby ktos aktualizacje podac aktualne pliki pack?

Na forum metka wszystko jest.

 

szeptq.jpg

 

 

Aktualnie gram metin2.pl

 

Serwer: Syriusz

 

tak3l.jpg

Opublikowano

no i nadal nic ;( a wczesniej dzialal jak na forum metka jest to podaj link ;) zalezy mi na czasie bo chce do feri zrobic boja i przez ferie eq robic ;P

Nie ma Sygnatury :)

Nie zbieram + ani niczego Nie zalezy mi na tym

Jestem tu tylko po to aby pomóc albo uzyskac pomocy !!!

Opublikowano

to napisze mi ktos linka ???

Nie ma Sygnatury :)

Nie zbieram + ani niczego Nie zalezy mi na tym

Jestem tu tylko po to aby pomóc albo uzyskac pomocy !!!

Opublikowano

Siema miałem taki sam problem włonczyłem metka i takie niebieskie sie przez niecała sek pojawiło i komp sie wyłonczył ;p Zailstaluj Sp3 LINK : http://www.microsoft.com/downloads/pl-pl/details.aspx?FamilyID=2fcde6ce-b5fb-4488-8c50-fe22559d164e i na 100% zadziała ;)

Pomogłem daj +

nie reklamujemy serwerów w sygnaturach

Opublikowano

@Up przecież pisali mu już wyżej i stwierdził, że nie pomaga.

 

Proponuję przeinstalować Metka na inny dysk i zainstalować Net Framework najlepiej 4.0.

Opublikowano

I Jak Jablon Działa Ci To ? Powinno Ci na pewno działać. PS. Mi i moim kolegom pomogło ;))

 

Daj Lubię To !

nie reklamujemy serwerów w sygnaturach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...