Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SurviVorldCraft[Dedykowany][Survival][Bez lwc bijesz kradniesz co chcesz!]


IchHeibe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

LWC USUNIETE!!!

 

Szukasz serwera z doskonale dobranym teamem, wieloma

pluginami oraz takiego na którym się nie zawiedziesz? Już teraz możesz zaczac swietnie się bawić w ?wiecie holly caraft [sURVIVAL] [bEZ DZIALEK ^^] [FRAKCJE] [LWC TO JEDYNE ZABEZPIECZENIE :) ]!

Wystarczy, że dasz się oprowadzić po bajce jaka jest Nasz serwer.

 

(...) Wyruszaamy...

 

 

adresip.png

 

IP serwera - s32.csrv.pl:22765

 

 

 

teamdz.png

 

 

 

Własciciel: JAKUBKKS

Admin #1:[webmaster]IchHeibe

Admin #2:

 

 

 

 

screenshotyw.png

 

Screenshooty - (kliknij)

 

 

dodatkoweinfo.png

 

Survival no bez dzialek frakcje i kilka przydatnych pluginow ^^ sami zobaczycie ^^

 

 

chceszmiec.png

Opublikowano

Ten serwer to Totalna porażka , Budujemy sobie już 30 min i Admin nasz dom caly wysadza .

 

@Dostałem bana o Tresci : Zamknij R*j

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

Noob server. Admin wysadzil most z diamentowych blokow przypadkiem przez tnt ja zabralem kilka diamentow (bo stalem obok wybuchu) i dostalem bana za to :) nie polecam servera znowu dzieci admini

 

Poza tym publikacja skopiowana z gotowca czyli server równie skopiowany tylko mama dała kase na hosta. Server wytrzyma miesiąc i padnie z braku kasy.

Opublikowano

Nie polecam. Admin daje bana za to, że "bawi" się graczem... Prawda, że przeklina, ale czy naprawdę zależy wam na graczu jeżeli dajecie bana za to, że admin go (za przeproszeniem) wkur*ia?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...