Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

E-GRACZ [MINECRAFT 1.0.0!][50 SLOTÓW][FB+Economy][Survival][TS3][2 serwery]


Suzz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MINECRAFT 1.1 !!!

 

E-GRACZ

 

 

 

adresip.png

 

46.105.102.74:20012 lub m.e-gracz.pl:20012

screenshotyw.png

 

20111028212856.png

 

 

dodatkoweinfo.png

 

O co tutaj chodzi?

Buduj,buduj i jeszcze raz buduj!

Na serwerze FB+E nic i nikt cię nie ogranicza!

Wydobywaj,sprzedawaj,kupuj!

 

 

SURVIVAL

 

===========================================

 

Witam was bardzo serdecznie jestem Franke i jestem operatorem czy tam head-operatorem, jak zwał tak zwał nowego survival. Razem z naszym kochanym Suzzem wymyślaliśmy dość ciekawą rozgrywkę na serwerze właśnie dla was, swoje podstawy ma ona w zwykłym survivali minecraftowym ale dodane są pewne smaczki takie jak misje dla wszystkich graczy i działki w miastach dla vipów oraz kilka przygotowanych przez nas ukazujących się dla was podczas gry questów czy czegoś w tym rodzaju. Naszym celem jest stworzenie jakiejś tam społeczności w wolnym świecie więc prosimy o dbanie o estetykę mapy itd. Startujemy dziś o 20 radzę wejść jak najszybciej.

wink.png Dla pierwszych pięciu graczy bonusy niespodzianki. Więc nie zabieram wam waszego cennego czasu i zapraszam do gry.

 

 

adresip.png

 

 

 

m.e-gracz.pl:20014 lub 46.105.102.74:20014

 

 

EDIT:(Będę tutaj wrzucał różne nowości ,których nie mogę inaczej pokazać.

 

SZUKAMY MODERACJI!!

 

 

 

EDIT:Będę wrzucał tutaj pewne moje przemyślenia i zadania dla graczy

20120107172218.png

Pustelnik pewien przemierzał pustkowia ,znajdywał on tylko piasek i ruiny po wcześniejszych mieszkańcach.

 

Któregoś dnia eksplorujący lokalne lasy odnalazł wejście do krypty, w krypcie tej znalazł mapę do miejsca ,które znajdowało się między osadami Riverwood a Sandstorm. Przechodził tamtędy wiele razy lecz nigdy nie zauważył krypty ani tajemniczego miejsca oznaczonego na mapie. Pustelnik wierzył ,że jakaś dziwna moc mogła wytworzyć te dziwne budowle.

 

Wędrując między osadami natrafił na dziwną wieże a raczej zbiór wież ,które łączyły się w całość. Zbliżał się do wieży ,gdy zauważył cienie w oknach oraz potwory przechodzące po moście a z wieży dochodził dziwny dźwięk. Pustelnik szybko rozprawił się z potworami. Był bardzo ciekawy co go spotka na szczycie wieży. Zobaczył tak jakby portal ,który wciągał go do środka. Słuch o nim zaginął.Te notatki znaleźli pewni podróżnicy w bibliotekach Riverwood. Nie nalegam ,aby ktoś tam wchodził ale gdy znajdziecie pustelnika powiadomcie władze miasta Riverwood o tym.

Opublikowano

No dostał vipa wystarczy zrobić filmik na temat serwera i można wygrać serwer 20 slotowy ^^

Opublikowano

W sumie wszystko jest na forum ,od razu jak wejdziesz do gry to jest też przekierowanie na forum ^^

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Turniej będzie się odbywał na /warp arena :)) Wszystkich serdecznie zapraszam FB: m.e-gracz.pl:20012

Opublikowano

No muszę przyznać na serverze gram juz z 8 miesiecy dobra administracja która nie da sobie wejść na głowe i wogóle zero lagów

polecam! :)

Opublikowano

bardzo fajny server nie znam lepszego servera i takich fajnych adminow jak na tym servie

Pomoglem?

Nie ma za co :P

Szukam serva do cabala.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...