Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Krótkie Kawały nie dość śmieszne;)


MaksiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chce Wam pokazać jak ocenicie moje kwały lub kawał będe edyotował jak by coś

;) a oto i one:)

 

 

Fred , Velma , Dafne , Kudłaty i Scooby-doo są na kolacji w restauracji

Mówi Fred

-Ale z kudłatego i scoobiego pazerniaki.

Na to Velma.

-Zgadzam się z tobą , jedzą i nie tyją.

Na to Kudłaty.

-Bo ja k***a mam czarną dziure w brzuchu!!!

A scooby-doo.

-Tak , a ja otkurzacz!!!.

Na to dafne.

-Debile.

 

Przychodzi baba do lekarza z parówką w d**ie a lekarz na to:

-Co pani jest?.

Na to:

-Hot Dog.

 

Przychodzi baba z siekierą w głowie a lekarz na to:

-Co pani jest?

A ona na to.

-Jestem porąbana.

 

Przychodzi Baba potelepana prądem do lekarza a lekarz na to:

-Co pani dolega?.

A ona.

-Prąd mnie kopnął.

A lekarz

-A pani?.

Ona.

-Oddałam.

 

 

Przepraszam was za 2 , 3 , 4 ale tak jakos przyszły do głowy a za 1 kolega powiedział

:D mam nadzeje że się podobają???

Opublikowano

Komu by sie nie podobały .

 

Najbardziej rozbawil mnie ten gdzie jakiś spamer robi temat , a wnim

z 10 błędów ortograficznych (padlem)

Opublikowano

Komu by sie nie podobały .

 

Najbardziej rozbawil mnie ten gdzie jakiś spamer robi temat , a wnim

z 10 błędów ortograficznych (padlem)

 

Odnośnie tematu, zwykłe nabijanie postów ... Kawały szczerze mówiąc denne, czytam je na sile czwarty raz i dalej uśmiech nie zagościł na mojej twarzy...

Tak jak napisał Syrians - Jedyne z czego można się pośmiać to te błędy ortograficzne ;]

 

 

Pozdrawiam Silny199

Hatsan 90 SAS QT + Alchemizacja ;)

14553493454da0776eb0d2c.jpg

 

35091.png

6080.png

35987.png

25631.png

Opublikowano

A wy to macie najlepsze orto!? nie moja wina że kolega u mnie nocował i kazał mi ten 1 napisać a reszta sama przyszła do mózgu!!! jak się nie podoba to nie czytajcie!!!

Opublikowano

denne

A wy to macie najlepsze orto!? nie moja wina że kolega u mnie nocował i kazał mi ten 1 napisać a reszta sama przyszła do mózgu!!! jak się nie podoba to nie czytajcie!!!

 

ja mam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...