Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]1850 Golda na czołg pomożecie wybrać ?


DonSpeed1990

Który czołg?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Churchil

  2. 2. PzKpfw B2 740(f)

  3. 3. T-14


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nabyłem 1850 golda i jestem w rozterce.

Potrzebuje czołgu którym dobrze zarabia się kase.

Do wyboru jest:

 

Harvy:

 

Churchill

PzKpfw B2 740(f)

T-14

 

Medium:

Matilda

T-25

RAM2

 

Co wy byście wybrali

Pytam bo długo nie gram i skoro wydałem już kase to nie chcę

Kupić czegoś co będzie padać jako pierwsze w bitwie

Jeśli kupię coś za 1500gold zostanie mi 350

Na :

Wyszkolenie kogoś z załogi do 100% (tu pytanie którego w pierwszej kolejności kierowca,dowódca itp)

Konto premium

Wymiana na kase (To chyba ostateczność)

Czytałem poprzedni temat ale może coś się zmieniło a tamten został zamknięty

 

Noi jak już piszecie Jaki czołg to uzasadnijcie swoją wypowiedź

 

Dzięki, DonSpeed

devastator1990pl.png

Opublikowano

Grałem każdym i szczerze powiedziawszy najlepiej mi się grało niemcem. Churchil jest taki sobie, T14 ma z przodu wielkiego wakepointa ( nie wiem jak to się pisze xD) a B@ jest w sam raz. Daje cię do mniejszych tierów niż dwa pozostałe. Szybkością nie grzeszy, ale nadrabia przednim pancerzem. Bardzo polecam, bardzo trudno go ubić szczególnie z przodu.

Opublikowano

Ram może, przyzwoita mobilność, działko nie powala ale jest szybkie.

Churchill? Niee.. wolne działko porównywalne do ramowego. PzB2? Dobry ale może spotkać i spotyka cele nie do zabicia, zwykle nie mające z nim samym problemu. Przewaga bitew z pojazdami do 4go tieru. T14-powolniejsza i mniej mobilna wersja rama, znacznie łatwiej mi sięje ubija.

Ew. t-25-pancerz coś czasem odbije, działko bez tragedii.

Opublikowano

Ja polecam T-25, nie zarobisz nim dużo, ale też nie jakoś strasznie mało, lecz tym czołgiem nabijanie kasy idzie bardzo przyjemnie ;)

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...