Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] Minecraftersi[20 slotów] [1.0.0] [BezWL] [Freebuild+RP] [No-Premium] [120 działek]


Grzebcio950

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

33351713121825930358.png

 

Serwer jest postawione na DEDYKOWANEJ maszynie! Aktualnie ustawione 20 slotów!

 

Serwer jest przyszłościowy i ma plany na przyszłość.

 

 

IP: 188.165.209.101:22016 [bezWL]

 

TS 3: t1.svoice.pl:8073 Hasło: Minecraftersi

 

 

Co oferujemy?

 

 

*Tanie konta VIP,na 2 tyg,miesiąc i 2 miesiące.

*Jedna darmowa działka (120 w sumie)

*Ogarniętą i miłą administracje

*Brak lagów i dostępność 24/7

*Ciekawe eventy i pomoc techniczną

*Rozwinięte forum

 

I wiele innych,wejdź,sprawdź,oceń,zostań na dłużej.

 

Minecraftersi - Craftnij z nami!

zbyt duża sygnatura

Opublikowano

Hasle zle do ts3

 

@Debil zemnia :D juz ok

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

Naprawdę polecam gorąco ten serwer,on jest najlepszy na jakim grałem.

 

Nie dość że prosisz o działkę,to za 3 sek. admin teleportuje sie do Ciebie i Ci ją daje.

To rozdają czasem drogocenne itemki.

Odpowiadają na każde pytanie,nie ma lagów!

 

Świetnie,polecam tym którzy chcą grać na porządnym serverze! oceniam 5/5! POZDRAWIAM!

Opublikowano

Nie dedyk a craftserve.. W sumie jest na dedyku ale nie twoim... Na hostingu... I po co piszcie DEDYK ?

Opublikowano

Obecnie nie polecam serwera

Dlaczego ?

Po 1: Mapa sciągana i to mi sie nie podoba all gotowiec

Po 2: Prosilem 2 razy adma o dzialke i nic a byly 4 osoby

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

Obecnie nie polecam serwera

Dlaczego ?

Po 1: Mapa sciągana i to mi sie nie podoba all gotowiec

Po 2: Prosilem 2 razy adma o dzialke i nic a byly 4 osoby

ad.1 Sciągnity jest tylko teren z działkami reszta 100% własnej roboty

ad.2 jaki Admin był wtedy na servie!? jak były 4 osoby to nie znaczy że był w tym admin.

All%20World.png

 

ლ(ಠ益ಠლ) -Nie Rozumiem Jak Można Tak Spamować

 

Life Is ,So Good;]

Proszę o -

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...