Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak kupić premke przez sms w pln.


jerzol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tu znajdziesz:

http://www.mpcforum.pl/forum/312-playspang1/

 

//post nic nie wnosi do tematu || AdrenalinaPL

1327845619-U359964.jpg

|Helper WarRock|

 

"Docenisz jeśli stracisz.."

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wchodzisz na stronę główną G1 dajesz MarketPlace, pojawi Ci się reklama earn G1 ze złotymi monetami. Wchodzisz w nią, po tym wyświetlą ci się różne metody zakupu i wybierasz Allopass, ZONG, Boku -jedną z tych trzech

32354141673387527780.png

Opublikowano

To inaczej

Wchodzisz na stronę główną, tam gdzie zakładałeś konto - GamersFirst.com logujesz się, po lewej stronie dajesz store, potem premiums, klikasz "I Want This" przy premce którą chcesz kupić i dochodzisz do takiej strony:

smsm.png

 

Tutaj już masz wybór płatności. Ten zaznaczony to przykładowy przez który można kupić sms'em. Wychodzi to b. drogo moim zdaniem ....

32354141673387527780.png

Opublikowano

Super... kupilem sobie te g1 i jak wpisuje ten kod co przyszedl mi sms strona nie chce mi sie zaladowac.... co mam teraz zrobic?

0lamen.png
Opublikowano

Ja miałem taki problem, ze przegladarka nie akceptowala cookie. Napisalem 2 ticety do nich i dostalem dwa nowe kody i co za tym idzie dwa razy tyle credytow. Napisz do nich ticeta :)

Opublikowano

Na przykład.

 

Im writing connection with last purchase. I just spend my money and i bought G1 Credits/Premium (zależy co kupiłeś). I got i code, but i cant open a page where i have to activate that. I dont have idea how can i think out this problem.

 

Jak wysłąć ticketa masz tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/470262-tut-jak-napisac-ticketa-wzrory-ticketow/page__fromsearch__1

32354141673387527780.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...