Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[500 slotów] [Mily admin] .[no w]l. [no hamhi]. [no prem]. [egipt],[Meksyk],[nowy jork], i [inne]


matrixx123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JUZ WYSTARTOWAL ZAPRASZAMY

 

 

 

 

 

MATRIXXCRAFT

 

 

 

 

 

 

 

Szukasz na ktorym sie nie zawiedziesz?? to wlasnie dla ciebie serwer Matrixxcrft stoi na profesjonalnym

 

 

 

 

 

serwerze dedykowanym! juz teraz wejdz i ciesz sie gra! na najlepszym serwerze fb-rp.

 

 

 

 

 

 

danetechnicznek.png

 

 

 

 

 

 

RAM: 740 MB

 

PROCESOR: Procesory Intel? Core? i7

 

LACZE: 100mb/s

 

HOST: Dedykowany

 

 

 

 

 

 

informacjey.png

 

 

 

 

 

Potwory- OFF

 

 

 

 

 

Zwierzeta- ON

 

 

 

 

 

 

Ip serwera:

 

 

 

 

 

89.79.201.47

 

 

 

 

 

Dynamiczna Mapa:

 

 

 

Typ serwera:

fb-rp

 

 

 

 

 

 

administracjaw.png

 

 

 

 

 

 

 

Mati560-ZALOZYCIEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pluginynapis.png

 

 

 

 

 

 

pluginyy.png

 

 

 

 

 

 

komendyorazwarpy.png

 

 

 

 

 

 

 

Komendy:

 

/money - stan portfela

 

/jobs browse - dostepne prace

 

/jobs join - dolaczenie do danej pracy max 1

 

/cprivate - Zablokowanie skrzyni/drzwi itp

 

/sethome - Ustawienia miejsca domu

 

/home - gdy ustawiles miejsce domu przeniesie cie do niego

 

/spawn - teleport na miejsce spawna

 

 

 

 

 

 

Warpy:

 

 

 

 

 

/WARP LISTA

 

 

 

 

 

I WSZYTSKIE WARPY SA

 

 

 

 

 

 

dzialki.png

 

 

 

 

 

 

40X40

 

 

 

 

 

SCREENY Z MAPKI

 

 

 

 

 

post-416180-0-88445400-1323521779_thumb.pngpost-416180-0-85625100-1323521800_thumb.pngpost-416180-0-46157100-1323521824_thumb.pngPrezentacje zroblem sam i nie krasc mi jej

 

 

 

 

GUn mod jest na servie Screnny :

post-416180-0-38111700-1324139620_thumb.png

post-416180-0-89133100-1324139945.jpg

post-416180-0-45452900-1324140121.jpg

Opublikowano

może by tak IP ? :(

nic zero informacji tylko jakieś

screeny ...

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

500 slotów i 740 MB? Trololo Serw nie wytrzyma. Może chodziło ci o 5 slotów?

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Totalna porażka ...

Admin nie ma więcej niż 13 lat błędy ort. co drugie słowo...

Zabija graczy totalne dno ...

Opublikowano

RAM: 740 MB Niby 8 GB ...

 

PROCESOR: Procesory Intel? Core? i7

 

LACZE: 100mb/s

 

HOST: Dedykowany <<< WTF ?!

 

Jak i7 to podaj dokladny model ... I niby jeszcze AlienWare czy jak to tam sie pisze ... Mi to wyglada jak by na jakims kompie... Sa wogole serwery AlienWare ?! Po przeczytaniu nawet nie mam ochoty wchodzic na serwer ...

Opublikowano

Ten serwer jest śmieszny

 

co chwilę restart

 

plugin na logowanie nie skonfigurowany

 

brak permissions do spawnu

 

błędy orto własciciela typu "bendziesz" w automessage nawet...

 

nie ma w ogóle skonfigurowanych rang

 

 

co tu dużo mówic nie polecam...

 

EDIT

 

do tego prezka, aż szkoda ją opisywac...

 

- na screenie widać "odsuń się bo screena na stronę robię" - gzz pomysłu....

 

- napisy z cool text wysilłbyś się i napisał do kogoś kto chociaż trochę to potrafi, jesli już sam nie potrafisz pogrzebać w opcjach PS

 

- w ogóle porozrzucane to wszystko że aż szkoda oglądać...

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nowa prezentacja serwera

http://www.mpcforum.pl/topic/542655-1000-slotow-dedyk-matrixxcrft-no-hamahi-no-premium-247/

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...