Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zamienię się metin2 uk za us/pl


wikygame

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Mam do wymiany konto na UK. Jest to Sura wp 75lv...myślę że jeden z mocniejszych dropków na serwie. Staty - full int, siła, reszta w vit. Skille - ostrze P, strach G1, Palec G1, Zbroja G1. Militar, oswajanie na 10. Postać posiada 3x pieczęć dzika wojennego (460-475h każda) ! 1 Warta 20-25kd na tym serwie (Jest to zwykły global, tylko że po angielsku, exp, drop tak samo jak na pl, gra dosyć dużo Polaków). Eq:

Zamkowy Hełm (41) +9 5b 20% dt 10% abs do pe 30% reg pż 4% diabły 20% mistyki - wart jakieś 25kd

Zatruty Miecz+6 średnie 38% Kd śmierci+4 potwora+4 Penetracji+4 - 30kd

Buty Ognistego Ptaka+9 8% spowolnienie 1000pż 5% krytyk 10% odporność na strzały 15% odporność na broń dwuręczną 30kd

Magiczna zbroja (stal na sure) +5 kd defa+4 uchylenia+4 speeda+4 5b 1000pż 50 wartość ataku i jakieś tam 3 inne słabe 25kd

Lwia Tarcza+9 12 Siły 10% blok 10% dt i chyba coś na zwierzaki oraz orki 25kd

Naszyjnik z niebiańskich łez+6 1500pż 10% krytyk 30% regeneracja many i 2 słabe 25kd

Czyste ebonitowe kolczyki+9 3kd

Bransoleta z niebiańskich łez+6 1500pż 10% abs do pż i jakieś tam 3 słabsze bony. 12kd

 

Ponadto posiada jeszcze kilka innych itemów, których nie wymienię bo nie pamiętam...wiem że są klce na 1 20% poruszania ;D

 

Jak widać, eq jest doskonałe na metiny mordu w dt..Postać osiąga 2k dmg bez krytyka, oczywiście nie ma problemów z respami, dt również idzie łatwiutko. ;) Jest to super dropek i jeśli ktoś chciałbym tam zagrać, lub może już gra ,może go mieć. :) Zamienię za postać/eq na US/PL.

 

Wartość eq to jakieś 175kd + pieczątki po 25kd za 1 - 3sztuki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...