Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][Frakcje][48slotów] Mc-Ceres [WL][No-Premium][1.0.0]


xxExistance

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

adresip.png

94.23.246.207:25035

 

 

 

 

 

 

teamdz.png

Head Admin: kamykkk

Admin: Blaster78

Mod: DarnixPL

 

2389748.png

Narazie brak!!!

 

 

dodatkoweinfo.png

Server jest na Frakcje i ogólnie PVP

Mile widziane dotacje

Ip TS: 195.117.148.151

Room 11

 

 

 

b_560_95_1.png

Opublikowano

Wiek : 15

 

Nick : saviola136

 

Czemu : Ponieważ, myślę że server jest ogarnięty i szukam servera do grania na frakcje :)

 

Czy posiadasz mikro : Tak

Opublikowano

Wiek:14

Nick: Comrade

Micro: W ostateczności mam rzęcha

Dlaczemu?: Chcę pograć na frakcjach na dobrym serwie

Proszę o speed dodanie

Żądam uszanowania moich poglądów politycznych, w tym mojego avataru. A do dzieci które spamują tekstami typu "rzygać się chce na widok twojego avatara", pouczcie się tępaki o tym systemie politycznym. Aktualny jaki popieracie, i jaki wpaja się wam że jest dobry, powoduje bezrobocie, emigracje, Vat 24% i tym podobne. Sam zamierzam wypie*dolić z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości z takimi poliykami. Zaznaczam tylko, że w komuniźmie każdy miałby pracę, bezpłatną opiekę zdrowotną i edukacyjną, a przyrost PKB na mieszkańcami byłby o wiele większy niż u innych krajów. Dla przykładu w 1970 przyrost PKB na mieszkańca ZSRR wynosił 5,4%, na mieszkańca ameryki 4% a na europę zachodnią 3,3%. Zastanówcie się nad tym. PROSZĘ O NIEUSUWANIE MOJEGO AVATARU.

Opublikowano

Wiek:15

Nick:pindlosz1

Czemu wy:Szukam fajnego serwera z frakcjami

Czy Posiadasz micro:Posiadam

Opublikowano

Wiek: 23

Nick: Apal

Czemu my: Zaprosił mnie MruQ , zamierzam grać Team play ;] Frakcje ? Mogą być. Pomoc w budownictwie tzn Architekt - nie ma sprawy. Pozrawiam

Czy Posiadasz micro: jasne

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...