Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Po założeniu itemu , nie mogę się ruszyć.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Po założeniu itemu o ID 409 (Miecz Czerwonego Smoka +9), nie mogę się nijak ruszyć swoją postacią, próbowałem innymi postaciami i profesjami - bez zmian.

 

Gdzie jest problem?

 

Pozdrawiam.

:D:D:D
Opublikowano

Źle wgrany miecz do clienta, spróbuj wgrać inny

 

Wydaje mi się, ze dobrze wgrany, ponieważ klienta wziąłem z innego MT2 a tam wszystko było ok z tym mieczem :/.

:D:D:D
Opublikowano

Co za róznica? Ja nie muszę przynajmniej grzebać w plikach klienta.

Dodałem broń... do bazy danych :D.

:D:D:D
Opublikowano

QUERY - tam znajduje się problem najprawdopodobniej.

Jaki zawiera TYPE ?

 

Jeżeli broń była wgrana do klienta i innym osobom działa ...

Wiesz może czy dla innych działa osób korzystających z tego samego klienta, czy także mają problem ?

Opublikowano

QUERY - tam znajduje się problem najprawdopodobniej.

Jaki zawiera TYPE ?

 

Jeżeli broń była wgrana do klienta i innym osobom działa ...

Wiesz może czy dla innych działa osób korzystających z tego samego klienta, czy także mają problem ?

 

Innym osobom korzystającym z tego klienta na innym serwerze działa, tylko u mnie po założeniu ne można się ruszyć.

 

Item zawiera:

 

TYPE: 1

SUBTYPE: 3

:D:D:D
Opublikowano

type="1" subtype="0" weight="0" size="2" antiflag="32" flag="1"

 

Tak Musi być ;)

 

Nie pomogło.

 

Dodam, że jeśli mam broń na sobie i zdejmę zbroję to wygląda to dziwne:

 

7VBAY.png

 

 

Postać, zapada się po ziemie :D

:D:D:D
Opublikowano

type="1" subtype="0" weight="0" size="2" antiflag="32" flag="1"

 

Tak Musi być ;)

 

 

Tak jak napisał glinka. :)

Musisz dodać takie wpisy do clientowego item_proto oraz serwerowego. Potem pakujesz clienta restart serwera (Lub komenda /reload) i mieczyk działa =)

1630442839.png

Opublikowano

To query:

 

INSERT INTO `item_proto` (`vnum`, `name`, `locale_name`, `type`, `subtype`, `weight`, `size`, `antiflag`, `flag`, `wearflag`, `immuneflag`, `gold`, `shop_buy_price`, `refined_vnum`, `refine_set`, `refine_set2`, `magic_pct`, `limittype0`, `limitvalue0`, `limittype1`, `limitvalue1`, `applytype0`, `applyvalue0`, `applytype1`, `applyvalue1`, `applytype2`, `applyvalue2`, `value0`, `value1`, `value2`, `value3`, `value4`, `value5`, `socket0`, `socket1`, `socket2`, `socket3`, `socket4`, `socket5`, `specular`, `socket_pct`, `addon_type`) VALUES

(409, 'Miecz Czerwonego Smoka +9', 'Miecz Czerwonego Smoka +9', 1, 0, 0, 2, 32, 1, 16, '', 360000, 0, 0, 0, 0, 15, 1, 75, 0, 0, 7, 25, 0, 0, 0, 0, 0, 356, 394, 336, 384, 140, -1, -1, -1, -1, -1, -1, 100, 3, 0);

:D:D:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...