Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Czemu mi nie włącza gry ?


DobeRmanRGH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Przed chwilą zainstalowałem i zaaktualizowałem grę i jak na battlelogu daje gra wieloosobowa to pokazują mi sięserwery klikam na wybrany mi serwer i w lewym dolnym rogu pisze ciągle Joining Serwer czemu ? I sięnie włącza.

 

@Edit pomoże jeszcze ktoś ?

Opublikowano

Wystarczy poczekać. To są właśnie uroki Battlelog'a -.-

Ja czasem muszę czekać ponad 10minut....

Albo anuluj 'Joiningowanie' i wejdź na inny serwer ;)

 

 

//edit

zeedytuj proszę swój temat (TEN) o pytanie z Twojego nowego tematu (napisanego o 9). Tamten zamykam, bo jest zbędny.

Opublikowano

Zrobiłem tak i nie działa :/

Widzę to coraz więcej osób które nie dawno kupiło grę ma takie problemy.

Jeśli ktoś jeszcze ma jakiś pomysł to proszę pisać wszystko sprawdze. :)

Opublikowano

Ja również nie wiem o.O napisałem chyba wszystkie możliwości na PW i w tematach... tak jak @UP walnij formata, chyba jest to ostateczność...

Wasyl654.png

2pacr.png

Opublikowano

Dałem aby odpalało grę jako administrator :)

Zaraz to odznaczę i zobaczę

Zobaczę czy już z EA przyszła wiadomość :)

 

@EDIT

Odznaczenie uruchom jako administrator nie pomogło.

A ja sam do formatowania komputera wolę się nie zabierać :) Nie znam się na tyle a jak bym coś źle zrobił to lepiej nie mówić :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...