Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SoCraft [No-wl] [no-premium] 40 slotów RolePlay [24/7] 4 Mapy


MichooPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Zapraszamy na nasz serwer MINECRAFT.

 

Nazwa serwera: SoCraft.pl

 

Adres serwera: s40.csrv.pl:24203

 

Ilość slotów: 40

 

Jest to dedykowanyw serwer free-build oraz role-play, aby na niego wejść trzeba mieć konto premium.

 

Pluginy: bukkit (world guard, lwc, warpy ,home itp.)

 

Kontakt: [email protected]

 

Forum:(strona w budowie)

 

Blog serwera: Dowiesz się jak wejdziesz na serwer.

 

Wersja Minecraft'a: Standardowa 1.0

 

 

 

Jest to dedykowanyw serwer free-build oraz role-play z elementami survivalu, aby na niego wejść nie

 

trzeba mieć konta premium.

 

 

 

Pluginy: bukkit (world guard, lwc, home itp.)

 

 

 

Świąteczna atmosfera, idealnie oddana topografia miasta Olecko, duże działki, inteligentni gracze,

 

jeszcze inteligentniejsi administratorzy, regularne updat'y

Opublikowano

Jeden z lepszych serwerów na których grałem !

 

Ogarnięta administracja.

Jak na razie brak dzieci

 

 

Ogólnie polecam.

 

RedErr0R

Opublikowano

Serwer jest naprawdę dobry, miła i ogarnięta administracja. Polecam i pozdrawiam.

 

falkom

Opublikowano

NAJGORSZY server na którym KIEDYKOLWIEK grałem. NIC nie jest wyjaśnione - mapa surowcowa, na której powinno się kopać surowce jest nieosiągalna, cały czas jest dzień, więc nie można zabijać mobów za kasę i modzi mówią, że można kopać tylko na działkach. Tylko, że jak dostać działkę, jeśli nie ma się na nią kasy? I takie błędne koło. Za pytania o to, co i jak dostałem bana. NAJGORSZY server wszechczasów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...