Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected][16.12.2011]Chowniiqhtz Public - AFTER UPDATE **~100 FUNCTS! STW,UNL.AMMO,QUICK P/D**


Busiek012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319585421-U316606.png

[16.12.2011]Chowniiqhtz Public - AFTER UPDATE **~100 FUNCTS! STW,UNL.AMMO,QUICK P/D**

1319585492-U316606.png

< 16.12.2011 > : Big Update | Fixxed some things
< 11.12.2011 > : Generell Update
< 10.12.2011 > : New Menu *_* Partyprogramm fixxed
< 09.12.2011 > : XP Bugg Fixxed
< 08.12.2011 > : Added old Design again, Fixxed some Buggs
< 06.12.2011 > : New Design, Fixxed Injector Bugg
< 03.12.2011 > : Generell Update, added Telekill

1319585534-U316606.png

chowniiqhtzpublic303.png

1319585591-U316606.png

x32 bit

1319585614-U316606.png

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=01a982ae061ef467f73c34ed0ce68b8669d6a7ad0a0cb74b5aa845cc3f012aa9-1324053353

 



1319585635-U316606.png


http://uploaded.to/file/pb40buyd

 


Mielecki BMX

Opublikowano

Proszę Cię, to było do przewidzenia że z tyloma opcjami będzie crash, u mnie po 20min, Win. Vista x32!!!

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

Dobry hack, działa super masz like it. Ale jst obowiązek wstawiać swoje własne scany i download, a ty tego chyba nie zrobiłeś.

 

PS mam nawet na to dowód, bo jest podany czas przy wirus scan Submission date:

2011-12-16 16:35:53 (UTC), a ty wstawiałeś o osiemnastej.

Dwie godziy puźniej. Zamknąć lub poprawić, bo łamie to regulamin.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Nie mam zastrzeżeń hack działa tylko do czasu logowania się, jestem ciekaw dlaczego jak wybieram server crashuje mi warrock'a? Prosiłbym o odpowiedź.!

xxx

Opublikowano

Bardzo fajnie sie zaczęło ale słabo sie skonczyło (Dll nie ma)

Mozna zuploadowac samo DLL???

Validating | Members | WarRock Helper | Pro User | Postmaker | MPC WarRock Team|

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...