Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie][Pomoc]Szukam Pliki serwerowe 2010 i nie tylko!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , serdecznie !

Szukam :

Plików serwerowych 2010 ( na których są nowe bronie )

Client 2010( na którym będzie działało spol . z plików) ( na ktorych będa mogli wbijać też ludzie )

Oraz Dodatkowe Programy żeby Odpalic serwer wszystko np .Virual Pc

Oraz Poradnik Jak to wszystko robię .

 

Za Pomoc daje 6xLike oraz 5 w profilu .

 

Wszystko ma być dopasowane do siebie i profesjonalne ( żeby ludzie mogi wejść ) ( żeby jak do clienta wklejci spol zeby spol działał)

 

Pozdrawiam

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

Portmap:

http://www.mpcforum.pl/topic/72897-tut-port-map-nawet-nie-wiesz-jakie-to-proste/

VirtualBox:

http://www.dobreprogramy.pl/VirtualBox,Program,Windows,13122.html

FileZilla:

http://www.dobreprogramy.pl/FileZilla,Program,Windows,13334.html

lub WinSCP:

http://www.softpedia.net.pl/Download-Plik-1372-WinSCP.html

Pliki serwerowe:(do wyboru do koloru)

http://www.mpcforum.pl/topic/453034-tutspis-wszystkich-plikow-serwerowych-metin2/

Stawianie serwera na hamachi:

http://www.mpcforum.pl/topic/106244-jak-postawic-serwer-na-hamachi/

Client:

http://www.mpcforum.pl/topic/297606-tut-spis-clientow/

Tutaj możesz sobie wybrać(mam clienta fast77 i jestem zadowolony...)

imetin_logo.png

Opublikowano

Nie podałem Ci tam konkretnych plików serwerowych... ponieważ... każdy z nich czymś innym się od siebie różni i ciężko wyszukać takiego najlepszego... a tak sam możesz się im przyjrzeć i wybrać

imetin_logo.png

Opublikowano

Wybiesz MI ;p fajne poprostu ( zeby były dodatkowe żeczy) a no i działąjacy client 2010 na którym bedzie działął Spol

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

Kurcze .. ale mam problem... Bo Klikam w Spol który jest w cliencie i wychodzi mi coś takiego

System windows nie może odnaleść snieżki ... itp

 

co zrobić za pomoc dam nieograniczoną ilość lików co dzień!

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/467257-indextutspis-wszystkich-gotowcow-plikow-serverowych-20082010-tut/
http://www.mpcforum.pl/forum/413-pliki-serwerowe/

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...