Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Najprostsza i najszybsza wyrzutnia


Ballsgreed

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Chciałbym Wam zaprezentować jak zbudować najprostszą, najmniej wymagającą i zapewne najszybszą do zrobienia wyrzutnię. Zapewne wielu z Was widziało już "ten" sposób robienia wyrzutni, jednakże chciałbym zaprezentować ją tym, którzy jeszcze tego nie widzieli.

 

Materiały potrzebne do stworzenia mini wyrzutni:

- 4 sztuki (lub więcej) TNT = 20 sztuk siarki (materiału wybuchowego, który daruje nam creeper) + 16 sztuk piachu

- Redstone Torch (czerwona pochodnia) = 1 patyk + proszek redstone

- kawałek wolnego terenu

*************************************************

Krok po kroku jak wykonać wyrzutnię:

 

1. TNT układamy w kształcie plusa, tyle że pozostawiamy wolny jeden klocek. Robimy tak jak na zrzucie ekranu:

20111215205527.png

 

 

2. Wskakujemy w środek, a następnie kładziemy tam czerwoną pochodnię. Postępujemy zgodnie z ilustracją.

 

20111215205546.png

 

Po chwili wszystkie TNT wybuchają i w ten sposób latamy

<3

 

 

PAMIĘTAJ: IM WIĘCEJ WSTAWISZ TNT (W KOLUMNACH DO GÓRY) TYM WYBUCH BĘDZIE WIĘKSZY, A TYM SAMYM LOT NASZ BĘDZIE DŁUŻSZY

 

20111215205815.png

 

IM WIĘKSZA WYSOKOŚĆ TYM DŁUŻSZY I FAJNIEJSZY LOT

 

20111215210134.png

 

Życzę wszystkim udanej zabawy!

 

*************************************************

 

Pozdrawiam,

Ballsgreed

Opublikowano

@Up

 

For fan (dla zabawy)?

 

 

@Faziu: O co Ci chodzi? Wystarczy zbudować mob grindera i masz w ciul proszku... Ja właśnie pokazuję, jak go fajnie spożytkować.

Opublikowano

To raczej tylko na creative :P

Na survi raczej cię zabije ;D

Myślę że większość wpadła na to bez twojej pomocy :P Ale masz "Lubię to"

15005964.jpg

Nie zbieram ani minusów ani plusów... Ja po prostu się udzielam.

Opublikowano

@Up

 

Napisałem przecież: "

Zapewne wielu z Was widziało już "ten" sposób robienia wyrzutni, jednakże chciałbym zaprezentować ją tym, którzy jeszcze tego nie widzieli.

 

 

 

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Skoro da się przetrwać wybuch jednego dynamitu bez zbroi, to dlaczego nie dało by się przetrwać tego ze zbroją?

Jak zbroja jest na wykończeniu, to w.g mnie fajnie ją "dokończyć" w ten sposób.

 

Pozdrawiam.

 

@Edit: Poza tym, można włączyć poziom trudności peaceful... Osobiście testowałem w survivalu.

Opublikowano

@Up

 

For fan (dla zabawy)?

 

 

@Faziu: O co Ci chodzi? Wystarczy zbudować mob grindera i masz w ciul proszku... Ja właśnie pokazuję, jak go fajnie spożytkować.

For fan?

Chyba for fun

Fan to jest chyba wiatrak? Nie wiem naprawdę

6.jpg

"Ucieczka może być czasem dowodem wielkiej odwagi.

Romuald Cabaj "

 

Kliknij To nic nie kosztuje

http://pajacyk.pl/

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...