Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka, gdzie moge expic/bocic oraz skillowac/bocic knightem 28 lvl skille 57/54, eq: dark helmet, knight armor i legs, leather boots, crimson sword, vampire shield?

Zarówno expić jak i skillować możesz na Fibuli (rotwormy).

 

 

 

Gdzie bocic 35 elder druid pacc

eq: boh , blue legs , focus cape , hat of the mad ,hailstorm rod ,dragon shield

nawet na waste moge wydac okolo 20cc

 

Tarantule w Port Hope / minotaury na Darashii / Yalahar / tomby.

 

 

 

Gdzie expic?

40 rp, 92/80 11mlvl, eq : demon shield, zao helm, zaoan legs, pala arm, bohy, platinum amulet?

35 ed, 48mlvl/30 shield, vampirka, blue legs, hotm, focuc cape, hailstorm rod, platinum amulet?

RP: Dragi Yalahar

ED: Ja na Twoim lvlu expiłem na banucie bijąc z ava (małpy).

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Siema, kończy mi się PACC a na nowego kasy brak, więc zwracam się do Was z pytaniem gdzie zarabiać 65EK ale full AFK?

Skille 85+/80, eq: royal helmet, dsm, zao legi, p amulet, mms. Interesuje mnie czysty zysk, jeden level mogę bić nawet 10h byle by coś sypało.
Jakieś propozycje?

Opublikowano

Siema, kończy mi się PACC a na nowego kasy brak, więc zwracam się do Was z pytaniem gdzie zarabiać 65EK ale full AFK?

Skille 85+/80, eq: royal helmet, dsm, zao legi, p amulet, mms. Interesuje mnie czysty zysk, jeden level mogę bić nawet 10h byle by coś sypało.
Jakieś propozycje?

Exp na Corymy carlin jest pełno skryptów na redbot pro w internecie kasa to ok 25k/k bynajmniej u mnie xD

Opublikowano

 

Siema, kończy mi się PACC a na nowego kasy brak, więc zwracam się do Was z pytaniem gdzie zarabiać 65EK ale full AFK?

Skille 85+/80, eq: royal helmet, dsm, zao legi, p amulet, mms. Interesuje mnie czysty zysk, jeden level mogę bić nawet 10h byle by coś sypało.

Jakieś propozycje?

Exp na Corymy carlin jest pełno skryptów na redbot pro w internecie kasa to ok 25k/k bynajmniej u mnie xD

 

Piraty, żółwie lub rób Mad Mage.

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano (edytowane)

Zarówno expić jak i skillować możesz na Fibuli (rotwormy).

 

masz moze skrypt na skillowanie na tychze rotach?

Edytowane przez ziutek1324
Opublikowano

Siema, gdzie bocić 115 RP, skille 93 (bez eq)/73?

Głównie chodzi mi o exp ale żeby nie było waste, wystarczy mi nawet żebym wychodził na 0 ewentualnie na mały +.

Zależało by mi na jakoś mało znanych miejscach ponieważ na moim servie wszystkie bardziej znane miejscówki zajmuje rządząca gildia.

reklama

Opublikowano

Siema, gdzie bocić 115 RP, skille 93 (bez eq)/73?

Głównie chodzi mi o exp ale żeby nie było waste, wystarczy mi nawet żebym wychodził na 0 ewentualnie na mały +.

Zależało by mi na jakoś mało znanych miejscach ponieważ na moim servie wszystkie bardziej znane miejscówki zajmuje rządząca gildia.

 

GS/Hydry na Forbidden Island może?

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Gdzie bocic 25 knightem ?

Jakieś dwarfy ? Czy cyce ?

Macie jakieś konkretne skrypty ?

Soldiery jak samemu to rób loot baga dziwnie to wygląda ale po tygodniu wychodzisz z 50 lvlem i okolo 500k do przodu :] potem doskilluj i na guardy

xmMfHrm.png
Opublikowano

Gdzie bocic 25 knightem ?

Jakieś dwarfy ? Czy cyce ?

Macie jakieś konkretne skrypty ?

 

Ja na tym lvlu polecałbym bardziej rotwormy na Fibuli, ale jeżeli koniecznie chcesz dwarfy/cyklopy to kopalnia pod Kazordoon powinna być w porządku na pietrze z dwarf+dwarf soldier.

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Ja na tym lvlu polecałbym bardziej rotwormy na Fibuli, ale jeżeli koniecznie chcesz dwarfy/cyklopy to kopalnia pod Kazordoon powinna być w porządku na pietrze z dwarf+dwarf soldier.

 

A na fibuli jakiś klucz trzeba ? Ile on kosztuje ? Jak tam dojść? Ile expa/h ?

Dużo botów i pkerów tam jest ?

Opublikowano

A na fibuli jakiś klucz trzeba ? Ile on kosztuje ? Jak tam dojść? Ile expa/h ?

Dużo botów i pkerów tam jest ?

Klucz potrzebny za 2k. Idziesz na południowy-zachód od Thais. Co do expa to zależy od ludzi, jak jest pusto to ok. 30k/h. Ilość botów i pkerów zależy od serwera ;)
sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Klucz potrzebny za 2k. Idziesz na południowy-zachód od Thais. Co do expa to zależy od ludzi, jak jest pusto to ok. 30k/h. Ilość botów i pkerów zależy od serwera ;)

 

Na pewno tyle expa tam leci ? Bo widzialem skrypty na około 10k/h

A co sądzisz o Amazon Camp Venore ?

Mam fajny skrypt na 20 lvl ? Bardziej się tam może opłaca ?

Opublikowano

jak masz kasę na waste to idź z blokerem na DL'e Fenrock i spam ava.
możesz spróbować Vyrmy Darashia ale też raczej z blokerem.
jeśli chcesz sam to polecam wziać taska na ancient scaraby i pójść na Ank. Dobry exp, jeśli zbierasz wszystkie śmieci to bardzo duży zysk i robisz taska.
Z bossa może spaść ornamented za 300-400k więc polecam ;)

Opublikowano

Level: 61
Skille : 80 / 74 /5mlvl

Pacc: TAK
EQ: Zao helmet, dsm , zao legi , mms, bohy , relic sword
Świat PVP ;

Chodzi mi o bocenie najlepiej cała noc bez duzego waste ale zeby tez w miare exp lecial

Opublikowano (edytowane)

Witam, gdzie mam bocić 60 druidem/50mlev, free acc, non-pvp

EQ: D-Helmet, MMS, Soft Boots, Blue Legs, Blue Robe.

Edytowane przez zbyszek123789
Opublikowano

idź na helle yala na poziomie 0, ene walle i ava w razie jak są 2. będziesz na 0 albo na + zależy jak sypną, jednocześnie robisz taska i tyle.
mozesz tez gs'y na goromie tez robiąc taska, z blokerem (ale bedzie waste) dle fen lub poi, helle yala -1 (lur + spam ava)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...