Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VTUT] Pulsar z włacznikiem i wyłacznikiem


Acetone97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po co się bawić w taki "pulsar" wystarczy koło redstone postawić dźwignie i szybko przełączyć i mamy gotowy "pulsar" co poprawnie nazywa się bramką zegarową czy inaczej czasową:}

Opublikowano

Po co się bawić w taki "pulsar" wystarczy koło redstone postawić dźwignie i szybko przełączyć i mamy gotowy "pulsar" co poprawnie nazywa się bramką zegarową czy inaczej czasową:}

Dźwignią przełączać? Za wolno.

Ten jest najszybszy jaki się da.

minecraft24h.png

Poszukiwani redaktorzy! Wynagrodzenie doładowania do sieci komórkowych!

Opublikowano

@up Udowodnie Ci jaki jest najszybszy :} Już zabieram się za robotę ! Oto screeny :

 

 

20111215211919.png

20111215211920.png

 

 

Mniej miejsca zajmuje , mniej cennych materiałów zużywa , ogółem lepszy :}

Opublikowano

Tak tylko przełacz dźwignie to wtedy będzie normalny jeden sygnał trzeba szybko przełączyć BARDZO SZYBKO i tego nie da się zrobić a w moim systemie wystarczy jedna dźwignia.

minecraft24h.png

Poszukiwani redaktorzy! Wynagrodzenie doładowania do sieci komórkowych!

Opublikowano

Yyy po co to tak komplikować?

Nie lepiej zrobić tak?:

 

pulsssar.png

 

Zajmuje mało miejsca ^.^

 

@PanEnderman

 

Gdy ja robię takie coś, to po wyjściu i wejściu na save'a nie pulsuje, a moje tak.

 

(:

surprise motherfucker


 

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...