Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czyżby zapowiedź kolejnego Dissu na Kule i Omena?


Carami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiadomo co to będzie, ale wygrzebałem ten tekst z jakiejś stronki DISS Zapowiedziany na 1 Stycznia 2011. Tekst będzie "NIBY" ulegać zmianie. Jest to 16 wersów. Dodaje to bo według mojego zaskoczenia jest to jak dla mnie najlepszy diss na tego fraj***. Piszcie co myślicie

 

 

Ej, kula. Koniec 2011 skurwysynu, także koniec z tobą yo!

 

Ej, kula "nawijałeś" że nigdy nie sprzedasz się.

Lecz z tym dissem ja sprzedaję cie! [EJ...]

Wiele osób dissowało cię, wiele razy nie udawało się

Teraz ja kurwo rozpoczynam ten diss i sprowadzam cię do parteru

Jak Adamek odniósł porażkę, tak ja jak Kliczko zdissuję cię

Nawijasz o policyjnym psie, nie wiesz kto to jest [ HA...]

Z jednym zjebanym kawałkiem rozpoczynasz karierę...

Discopolujesz o scenie, na której byłeś tylko w przedziale ZERO.

Tym dissem dziś ja skończę cię, kiedy ty spróbujesz mnie.

Łamię ci tłuste kośći jednym palcem, idę dalej...

Próbujesz mnie dogonić, dobijam cię.

TAK Kończy się ten diss, razem z twym kanalem ANTY-VEVO

Na koniec przepowiadam ci youtuberską śmierć,

Płoniesz w tle, ja wylewam benzynę nie zastanawiając się.

Już bez czekania na twój ruch odchodzę dalej...

Już bez pierdolenia podział, rozdziałem.

 

Tak kończą jebani pozerzy z Krynicy i nie tylko.

 

Z TYM DISSEM CHCĘ ZAPOWIEDZIEĆ KOLEJNY NA OMENA, PAMIĘTAJCIĘ DISCOPOLO Z KRYNICY ZAPADA W ŚMIERĆ

Opublikowano
Zapowiedziany na 1 Stycznia 2011

Ale to już było, i nie wróci więcej. Z resztą kogo obchodzi jakiś bachor, w dodatku przeklinający, robiący z siebie debila ?

Opublikowano

ten kto dissuje kule jak dla mnie dissuje siebie. Trzeba być debilem żeby sie dissowac na tym samym poziomie z kims z ktorego wszyscy maja beke. Bedzie podwojna beka. Nie moge sie doczekac, mysle, ze to pomylka w dacie i wyjdzie 1 stycznia 2012. A jak nie, to po co podajesz te info?

Opublikowano

Boże jak to oglądałem zadawałem sobie pytanie "Po co to oglądam" potem już ani razu tego nie słuchałem, miało to tyle wyświetleń tylko dlatego że każdy miał z niego beke. Przecież to skończony debil.

Opublikowano

Ale trzeba tępić takich "SKUR*****" a pozatym kula działa dalej pod nickiem JiMi

lol?

Opublikowano

dżimi omen kula i ich dziadziula mają ambitniejsze teksty od ciebie ziomuś, z takimi poematami nawet na ASP cie nie wezmą.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...