Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft G4l [Dedyk 24h/7] - [RolePlay] - [Survival] [No WL]


MrScythe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaczka. po 1

Admin nie obraża tylko zwraca Ci uwagę byś nie wtrącał się do pojedynków graczy a Ty odpowiadasz wulgaryzmami.

Po 2. Lagi to Ty miałeś od zawsze.

A to jest serwer dedykowany trzymany w domu, na którym dodatkowo jest duża serwerownia Cs-a plus Minecraft.

Wszystko płynnie chodzi nawet z Mobami , Netherem i The Endem.

 

Pozdrawiam

Nie reklamujemy serwerów Minecraft w sygnaturach.

 

 

 

ptaki9wudw3.gif

Opublikowano

tak.. najpierw na Chacie zapraszaliście.

Potem wyjechałeś z tekstem:

Ogarnij się durny dzieciaku

więc jeśli według Ciebie to nie jest wulgaryzm to Zamknij się jest??

Lagów nie mam "zawsze"

tylko na tym serwerze

Opublikowano

Oczywiście. Po oczerniaj sobie :)

Twój iloraz Inteligencji ukazuje na samym starcie już Twój nick "kaczka123123" konto zrobione po to by podenerwować ludzi ;)

Żegnam :) Skończyłeś swoją historię na naszych serwerach

Nie reklamujemy serwerów Minecraft w sygnaturach.

 

 

 

ptaki9wudw3.gif

Opublikowano

tak, tak, tak....

1. 2linijka postu i już obraza...

Dlaczego konto robione po to aby denerwować ludzi? Normalne konto jak tysiące innych....

Najpierw kradniesz serwer osobie która hostowała serwer z własnych pieniędzy, potem przejmujesz po kimś kolejny.

Axor, Orfel i Max_Bushi są normalni w przeciwieństwie do ciebie..

Opublikowano

Mówisz o ramzexie? Nikt niczego nikomu nie ukradł.

Po 1. On zmanipulował 11 latka by wpłacił pieniądze na konto, po czym go oszukał , więc to były jego pieniądze?

Po 2. Ciągle ma ten serwer. Jedynie z Axorem wzieliśmy to co sami stworzyliśmy.

Po 3. Sam tego chciałeś kolego więc nie umoralniaj tutaj nikogo.

Przejmuję serwer po kimś? On został stworzony dla Nas i po to byśmy Axor i ja się nim zajeli.

Nie wypowiadaj się na tematy o ktorych nie masz pojęcia.

Wracasz Bóg wie skąd po 2 miesiącach i próbujesz dyktować warunki administracji.

Żegnam Kaczorku; )

 

Proszę Administratora o skasowanie tego tematu :)

Nie reklamujemy serwerów Minecraft w sygnaturach.

 

 

 

ptaki9wudw3.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...