Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Błąd podczas łączenia się z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam założyłem dzisiaj serwer hamachi wszystko gra tylko nikt się nie może podłączyć do serwera wyskakuje mu:Błąd podczas łączenia się z serwerem .

Mi normalnie działa ale czemu im nie.

Hamachi /Port map jest włączone

 

Proszę o szybką odpowiedz możliwość dostania GM

 

 

GG-22065997

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/252672-jak-zrobic-zeby-ktos-gral-na-naszym-servie/

Juz to obczajali..

 

 

Nudzi mi się to ci to opiszę. Widać , że nikt ci tego porządnie tego nie opisze.

 

1.Musisz mieć włączony serwer i port mapa z włączonymi portami ( W port mapie Ip z końcówką 100.)

2.Kolega musi zainstalować Hamachi i dołączyć do twojej sieci (Wystarczy , że dołączy do jednej) Chyba nie muszę pisać jak to zrobić

3.Teraz dajesz mu Spolszczenie.Ale w spolszczeniu Ip ma być z końcówką 100 (Spolszczenie wkleja się do Metka 2008) Najlepiej będzie też jak mu dasz Launchera (Launchera najlepiej trzeba wkleić do chińskiego metka ZZYT2 o ile jest to Launcher orginalny od Raina nie wiem jak z innymi ) i ważne jest to żeby w pliku mc.txt miał było IP bez końcówki 100 , inaczej nie zadziała.Natomiast jak ty chcesz grać na serwerze to tam ma być IP z końcówką 100.

 

Rada:

 

Używaj Hamachi 1.03 bo w 2 jest błąd " Błąd podczas łączenia się z silnikiem"

Opublikowano

Jeśli by używał błędnego launchera, to by mu nic nie wyskakiwało -.-, może złe ip? u siebie masz .100 i u nich dałeś .100? :f

 

I tutaj się mylisz, bo jeżeli użyje clienta 2010 na hamachi to go połączy a innych nie :)

Opublikowano

Zobacz czy ci porty nie padły

Porty nie wiem czy padły pytanie jak to sprawdzic?

 

ja metka mam zrobionego z clienta Yitian2.pl i do niego mam wgrany stary mod i w tym spolszczenie i mi wszystko działa

 

wersje hamachi mam 2.1.0.124

 

Lunchera nie używam

 

Co daje to czym ja włączam metka?

 

Spolszczenie dla innych mam zrobione z koncowka normalną

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...