Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RP] CafeMine [Zapowiedź] ! [Dedyk] ! [24/7] ! [No-Premium]


mateos0109

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa serwera: CafeMine

IP: Będzie podane po starcie serwera

Sloty: 10

Ekipa Serwera:

Administracja - Meranel

Moderatorzy - Mateos0109, Karmas07

 

 

Informacje o serwerze :

- Forum serwera na domenie PL

- Serwer postawiony będzie 24/7

- Aby połączyć się z serwerem nie jest wymagany żaden program

- Mapy do niego tworzone będą przez naszą społeczność

- Na początku będzie posiadał 10 slotów

- Nie trzeba posiadać konta premium, aby wejść na serwer

- Używanie wulgaryzmów jest dozwolone i nie będzie nałożonych na nie blokad (jeżeli nie są skierowane w czyjąś stronę !)

- Znajdować się będą na nim mapy role play, survival i surowcowe pomiędzy, którymi możliwe będzie przejście z zachowaniem dotychczasowo zdobytych surowców !

- Serwer postawiony będzie na oprogramowaniu Bukkit

- Na forum zostaną wgrane dodatkowe pluginy

- Czekamy na nowszą wersję mybb do naszego forum (aktualnie jest to najnowsza wersja 1.6.5)

- Serwer będzie nosił adres naszej innej domeny moon-rp.pl (która obecnie nie jest przez nas używana)

- Serwer będzie na najnowszej wersji minecrafta 1.0.0 z możliwością grania na nim z najnowszymi patchami od minecraft.net

 

 

Kilka słów od ekipy :

Dopiero zaczynamy z tym projektem proszę nie patrzeć na ilość aktualnych graczy na serwerze im będzie nas więcej tym lepiej !

Opublikowano

hmm,, moge pomóc w tworzeniu mapy. Jak cos to napisz na pw Ip, i czy jest wam potrzebna osoba do pomocy :) Pozdrawiam Owca!.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...