Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][WL]PatrioticCraft,Survival z Frakcjami (PVP, SpeedWL)


MineSzajber

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na wspaniały serwer PatrioticCraft Survival z Frakcjami

.Na serwerze jest mało pluginów ale zato są bardzo przydatnie

Factions-Frakcje,Gildi

WorldEdit-Edytowanie świata

WorldGuard-Cuboid-Spawn

AuthMe-Żeby nie wkradli sie na konto

 

PVP-ON

Moby-ON

WL-ON ale szybko dodajemy. Jest nas 2

Ender-On

Nether-On

SLOTY-30

 

IP: S1Game.Slotex.pl:20011

 

PS: Sorki ze nie kolorowo ale nie ogarniam tego :P

 

Pozdrawiam Szajber

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ludzie Essence napisał negatywny komentarz ponieważ Szajber powiedział mu że admin jest płatny, a wszystko zmyślił. A serwer jest kozacki.

50 Postow[X]

100 postów[]

200 Postow[]

500 Postów []

Opublikowano

Świetny serwer.

Essence gdybyś chociaż trochę znał angielski to wiedziałbyś, że sethome działa, lecz nie masz pozwolenia na używanie go.

A serwer polecam (lagów nie ma).

Opublikowano

mi sie server podoba nie tak jak essence

 

jak dac komus minusa???

 

//Uzasadnij wypowiedź.

//Nie da się dawać minusów.

50 postow []

100 postow []

200 postow[]

300 postow[]

Opublikowano

jak sie nie da to jak minusy zbierają kolesie???

 

a jak dać plusika

50 postow []

100 postow []

200 postow[]

300 postow[]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...