Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

System padł i nie moge go ponownie zainstalować.


ShinShoda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc dość dawno padł mi system w kompie i jak wkładam płytkę z windowsem w tym przypadku xp home edition zamiast wyświetlić się panel instalacji komputer uruchamia się normalnie a następnie miga biała kreska w lewym górym rogu i tak jest przy każdej opcji czyli tryb awaryjny ostatnia działające konfiguracja bla bla bla..

Nagroda jeżeli komputer zacznie działać albo chociaż instalka.

shinshoda.png

<p style="text-align: center;"><span rel="lightbox"><img data-cke-saved-src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></span><br></p><p style="text-align: center;"><a data-cke-saved-href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" class="bbc_url" title="Zewnętrzny odnośnik" rel="nofollow external"><img data-cke-saved-src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></a></p>

 

Proszę o zdjęcie 10%-20% WARNÓW ;<

Nie bądź świnia dajj kamie... ekhem

axyc.png

Opublikowano

Jak przy mruganiu Ci napęd coś wczytuje to znaczy, że albo pada napęd albo po prostu płyte masz porysowaną.

Oczywiście Boot ustawiony? :D

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

@all wogóle co to jest ten "boot"

A i tak nic nie moge zrobić na tym komputerze bo przy każdej opcji miga ta kreska.

@TrutchHurts

Żaden pirat orginalny xp home edition

@Krzysztofa

Mam 2 napędy 1 starszy 2 nowy ale i tak na oby dwóch nic nie działa

shinshoda.png

<p style="text-align: center;"><span rel="lightbox"><img data-cke-saved-src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></span><br></p><p style="text-align: center;"><a data-cke-saved-href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" class="bbc_url" title="Zewnętrzny odnośnik" rel="nofollow external"><img data-cke-saved-src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></a></p>

 

Proszę o zdjęcie 10%-20% WARNÓW ;<

Nie bądź świnia dajj kamie... ekhem

axyc.png

Opublikowano

To odłącz jeden CD-ROM całkiem i ustaw w biosie botowanie z CD-ROM bo jak widać nadal tego nie zrobiłeś tylko cały czas system botuje z dysku

 

Jeśli to nowsza płyta nie zainstalujesz XP jeśli nie jest to wersja z XP SP3

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

@Skoro to nie jest pirat to wkładasz płytę z systemem do Nagrywarki DVD/CD lub samej CD bo XP na CD wyszedł i ustawiasz boota w biosie . Teraz masz trochę lipę bo nie wiemy jaką masz płytę główną i jaka wersja biosu jest na niej wgrana

 

Wciskaj F11/F10/F2 i wybierz boota napędu DVD.

 

A jak nie działa napisz model płyty głównej to od razu powiem Ci dokładnie Gdzie znajduje się bootowalnia w Twoim biosie

notoacta250.png


Opublikowano

Dokładnie tak jak Up i 2Up mowia...odłacz jeden naped i ustaw w biosie bootowanie z plyty... (o ile masz jakos troche starsza plyte glowna ktora odczytuje xp'ka...)

a oto opis (moimi słowami) co to jest to bootowanie...

bootowanie z dysku/plyty - to "funkcja" jak ma wykonac kompyter czyli albo

-karzesz komputerowi odczytac dane z płyty (bootowanie z płyty)

-karzesz komputerowi odczytac dane z dysku(bootowanie z dysku)

 

 

a jezeli nie wiesz jak ustawic w biosie .... to napisz mi na pw jaka masz plyte głowna (jakiej firmy...)

to ci pomoge... :)

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

pisze mu na dole ekranu co wcisnąc by zabotowało z CD-ROMU !

 

zresztą najlepiej wcisnać 2x ESC ( dokładnie DWA razy ) w czasie startu postów ( czarny ekran z napisami zaraz po uruchomieniu ) , w 90% wyskoczy menu z napędami i tam wybrać CD-ROM

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Płyta głowna to 1bit is7

shinshoda.png

<p style="text-align: center;"><span rel="lightbox"><img data-cke-saved-src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></span><br></p><p style="text-align: center;"><a data-cke-saved-href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" class="bbc_url" title="Zewnętrzny odnośnik" rel="nofollow external"><img data-cke-saved-src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></a></p>

 

Proszę o zdjęcie 10%-20% WARNÓW ;<

Nie bądź świnia dajj kamie... ekhem

axyc.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...