Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

由于以下错误,注册失败,返回 真实姓名必須填写


Grom869

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo mam problem z rejestracja wyskakuje mi ??????,???????

???????? wie ktoś o co chodzi??

 

@edit: Rejestruje się ze strony hxxp://metin35.com

Opublikowano

wejdz translate google nie spamuj

edit jestem 1 W wyniku następującego błędu, rejestracji nie powiedzie się, powrotu muszą zostać wypełnione ich prawdziwe imiona

P.s chodzi o to ze nie kazde imie dziala

gg 5908582 nie pisz jak jestes noobem!!

Jak uwazasz ze xdanielxmc jest spoko modem wklej to do swojej sygny

by piti166 :P

Jeśli sądzisz ze dordo12 to spoko ziomek wklej to do swojej sygny

Opublikowano

俠髮 物品 wpisz se takie cos (byle co skopiowalem) i powinno dzialac

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

Frez o co ci chodzi?? pozatym spam bo bylem 1 ...

gg 5908582 nie pisz jak jestes noobem!!

Jak uwazasz ze xdanielxmc jest spoko modem wklej to do swojej sygny

by piti166 :P

Jeśli sądzisz ze dordo12 to spoko ziomek wklej to do swojej sygny

Opublikowano

Ja jestem z lublina i jakos roznie sie mowi.... Ja np. rzadko mowie kartofle czesciej ziemniaki...

gg 5908582 nie pisz jak jestes noobem!!

Jak uwazasz ze xdanielxmc jest spoko modem wklej to do swojej sygny

by piti166 :P

Jeśli sądzisz ze dordo12 to spoko ziomek wklej to do swojej sygny

×
×
  • Dodaj nową pozycję...