Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][PYTANIE]Jak zamazać napis GIMP'em?


PaTrOL_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hey ;) mam ładne okna logowania do metina ale tam pisze nazwa innego servera :( i chciałbym tą nazwe zamazać programem GIMP tak aby tylko napis był zamazany i żeby tła nie uszkodzic/nie zmazac..???

 

jezelie nie ten dzial to prosze o przeniesienie

 

pozdrawiam.

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Zależy na jakiej powierzchni. Mógłbyś nam pokazać obraz, na którym chcesz to zrobić?

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

@up

 

proszę:)

 

ten napis balmora.pl

 

oczywiście mam +15 zdjęć z napisem Balmora.pl i chcę go zmazać tak aby tła nie zniszczyć :)

 

 

link do jednego zdjęcia;

 

http://imageshack.us/photo/my-images/835/beztytuulgj.png/

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@up

 

TAK !!!!! JAK TO ZROBIŁEŚ !?!!?!!?!?!!??!?! PROSZĘ ! NAPISZ KROK PO KROKU :rolleyes:

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@patrol

 

Ale wiesz, że te all grafiki są objęte prawami autorskimi ?

Opublikowano

@up

 

... ??? skad wiesz :>?

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@up

 

TAK !!!!! JAK TO ZROBIŁEŚ !?!!?!!?!?!!??!?! PROSZĘ ! NAPISZ KROK PO KROKU :rolleyes:

 

Nie jestem jakiś specjalnym znawcą gimpa, więc niektórym metoda może wydać się prymitywna.

Zrobiłem to poprzez rozmazywanie selektywne - znajdziesz je w przyborniku na samym dole (taka rączka z palcem wskazującym).

Zaznaczasz i jakby to ująć "rozsmarowujesz" tło na napis. Oczywiście im więcej czasu poświęcisz tym lepszy efekt - ja zrobiłem to na szybko.

32354141673387527780.png

Opublikowano

Te obrazki objęte prawami autorskimi Balmory.

MPC nie popiera piractwa, a to troszkę pod to podchodzi.

Odpowiedź została już udzielona, więc mogę zamknąć.

Na przyszłość nie rób takich rzeczy. :)

poniewieramy się czlowieku                      

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...