Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RoleCraft [Dedyk 24/7 Non Premium No WL] [25 SLOT]


Lamos01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PROSZE MODERATORA O ZAMKNIĘCIE I WYRZUCENIE DO KOSZA

Server rolecraft przechodzi odnowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam! Zapraszam wszystkich na server RoleCraft! Jest to server RPG.

 

Krótki opis servera:

Gre zaczynamy dostając od admina pokój w hotelu. Mamy do wyboru 6 prac

-Kopacz

-Górnik

-Drwal

-Farmer

-Lowca

-Budowniczy

 

Aby dołączyć do wybranej pracy trzeba wpisać "/jobs join <nazwa prac>" np "/jobs join MPCik"

 

Zarabiając zbieramy kase na działki w mieście, poza miastem lub w dzielnicy bogaczy. Każdy gracz do działki może dostać stragan, w którym może wystawiać przedmioty.

 

 

adresip.png

 

IP serwera - 188.165.215.153:25065

 

Server ma 30 slotów!

 

teamdz.png

 

 

 

Własciciel: Kamsos

Admin #1: MrBastek123

Admin #2: LiDeRtY

 

Admin #3: Beat

 

 

 

Rekrutacja na adminów otwarta!

 

screenshotyw.png

 

Screenshooty - (kliknij)

 

http://imageshack.us...screen2er.png/ ]Screenshooty - (kliknij)[/url]

 

1.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Server jest bardzo fajny. System prac jest inny i lepszy od innych serverów. Polecam wszystkim. Jest on poporstu epic.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie polecam serwera. Dzieci grają i nie czytają że w kopalni bić się nie można. Admin ma wszystkich gdzieś i zasłania się tym że buduje galerię.

Ocena 5/10 Naprawdę przeciętny.

Opublikowano

Jest pełno tabliczek w mieście że poza miastem jest PVP włączone. A poza tym jak admin jest zajęty to jest zajęty..a że nie że ma wszystkich w dupie. Cynoid to świadczy o tym że wpadłeś na chwile i od razu oceniłeś atmosferę na serwerze. Ja osobiście uważam że na serwerze jest miła atmosfera i jakoś nie przejmuje się tym że admini są zajęci..bo próbują zrobić wszystko żeby serwer się rozwijał .

 

Polecam Serwer gorąco!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...