Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak właczyć dożywotni VPN ? Czyli darmowe SM


Benito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ! Dużo osób miało problem z użytkowaniem dożywotniego VPN na Windows XP .

Dożywotni VPN znajduje się tutaj :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/483962-tut-darmowy-dozywotni-vpn-usa/

 

Odwdzięcz się autorowi tematu i postaw mu "Lubie to ! "

 

http://www.mpcforum.pl/user/168447-mamama00/

 

Przejdźmy do konkretów :

 

1.Wchodzimy do panelu sterowania

 

1323785826-U314342.jpg

 

2. Wybieramy " Połączenia sieciowe i internetowe "

 

1323785912-U314342.jpg

 

LUB

 

" Połączenia sieciowe "

 

1323785961-U314342.jpg

 

3. Po lewej stronie znajduje się zakładka " Utwórz nowe połączenie"

 

1323786044-U314342.jpg

 

4. Otworzy nam się Kreaotr nowego połączenia

5. Klikamy "Dalej"

6. Wybieramy "Połącz z siecią w miejscu pracy"

 

1323786147-U314342.jpg

 

7. Następnie wybieramy " Połączenie wirtualnej sieci prywatnej "

 

1323786215-U314342.jpg

 

8. Wpisujemy "Nazwę firmy"

 

1323786275-U314342.jpg

 

9. Teraz dajemy IP :

67.19.6.146

 

1323786339-U314342.jpg

 

10. Klikamy "Zakończ"

 

11. Wyskoczy nam okienko które wypełniamy :

 

Nazwa użyt. - vpnus4781

Hasło - WVbFetQa

 

1323786492-U314342.jpg

 

12. Najlepiej też kliknać "Zapisz tę nazwe użytkownika ..."

 

13.Łączymy się

 

14. Jeżeli nie chce cie połączyć pierwszy raz , próboj do skutku

 

15. Jeżeli nadal nie działa , zrób reset komputera .

 

W tym poradniku jest wszystko "dokładnie" wytłumaczone . Może aż za dokładnie , lecz nie oczekuje w zamian " Lubie to ! " wystarczy aby wam pomogło :)

Opublikowano

dzięki, wszystko dokładnie wytłumaczone. Masz "lubie to!" :)

Jedyne do czego można sie przyczepić to mała literówka w 4 punkcie: "4. Otworzy nam się Kreaotr nowego połączenia"

 

@Edit:

 

Mam tylko jeden problem.Mianowicie, kiedy już wszystko skonfiguruje włączam, wszystko chodzi ładnie pięknie a po kilku minutach rozłącza i nic więcej nie da się zrobić, jedyne co można zrobić to włączać ponownie. Jest na to jakaś rada?? Z góry dziękuję za pomoc :)

Ref w sygnie - MrPiotrek122

Opublikowano

Wytłumaczone i pomocne. Jak na razie nie sprawdzam, czekam na opinie innych użytkowników.

Sygna pojawi się w najbliższym czasie

:)

Opublikowano

dzięki, wszystko dokładnie wytłumaczone. Masz "lubie to!" :)

Jedyne do czego można sie przyczepić to mała literówka w 4 punkcie: "4. Otworzy nam się Kreaotr nowego połączenia"

 

@Edit:

 

Mam tylko jeden problem.Mianowicie, kiedy już wszystko skonfiguruje włączam, wszystko chodzi ładnie pięknie a po kilku minutach rozłącza i nic więcej nie da się zrobić, jedyne co można zrobić to włączać ponownie. Jest na to jakaś rada?? Z góry dziękuję za pomoc :)

 

Nie mam pojęcia mi działa ciągle . A masz ruter Wi-Fi ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

noo git majonez :D

 

Boże, kiedy ja ostatnio na XPku pracowałem.. ;d

mimo wszystko poradnik extra, jedyne co, to dla estetyki daj ip, login i hasło w CODE :)

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

@up Jest to poradnik jak połączyć się z prywatna siecią amerykańska dzięki której można nabijać SM przez SposorPay / SuperRewards

PS: wystarczyło otworzyć 1 link i przeczytać 2 zdania :)

Opublikowano

@ Up próbuj do skutku mi za ok 15 razem wlazło

 

Jeśli ankiety wam nie wyskakują to coś źle zrobiliście;p w SponsorPay na 100% są.

Opublikowano

Nie wiem z czym wy macie problemy, mi się łączy za pierwszym razem już od 3 dni zarobiłem ponad 120 SM siedząc po 1h dziennie na tych zadaniach.

 

Jeszcze takie małe pytanko ;)

 

Od wczoraj nie mam żadnych nowych zadań do wykonania. Czym to może być spowodowane?

1325240865-U488989.png

 

Metin2 | Solar | Jinno | Sopher

 

Nie wykonuję zleceń, więc proszę nie spamić mi na pw/ gg

:) Dziękuję!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...