Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

The West - Rozwój poszukiwacza pod forty


Michas303

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Nie pamiętam kiedy zacząłem grać w the westa ale dobiłem już do 48lvl (świat Huron). Niestety znudziło mnie wykonywanie samych prac i postanowiłem zmienić się na fortowca. I tu zaczynają się pytania:

 

Czy ma on słabo z kasą?

Czy ciężej się nim będzie grało?

Czy odczuje jakoś znacząco zmianę gry? Tzn. nie będzie mi na nic wystarczało(teraz nie mam takich problemów)

Czy istnieje możliwość zresetowania wszystkich umiejętności i wykorzystania ich ponownie?

 

Prosiłbym także o rozpiskę ewentualnych punktów jeśli w/w pytanie jest prawdą.

 

Na razie tyle, jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to dam znać.

 

 

Ps. Jakby ktoś chciał build mojej postaci czy coś to proszę pisać pod postem.

Ps.2 Jeśli piszę w złym temacie lub jeśli użyłem jakiś nieodpowiednich słów to bardzo przepraszam.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Najlepiej rozpocząć grę fortowcem od 70lvl i z kumplami którzy pójdą z tobą na bitwę jeżeli chodzi o forsę to to jest różnie sumy się mocno wahają.

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Forty dla poszukiwacza:

 

-Bardzo słabo z kasą. Suma jest jak na loterii i nawet mniejsza niż w pracach

-Jeśli zrobisz sobie full reskill to pomyśl o multi do grindowania kasy

-Bardzo znacząco. Będziesz musiał się stawiać o dokładnej godzinie na forcie żeby cię nie wywalili. Ciuchy pod forty są bardzo drogie.

-Tak. Jak będziesz miał ok chyba 150 punktów przyjaźni z zaproszeń, dostajesz miksturkę ktora ci wszystkie umijki resetuje.

 

 

-Punkty to rozdania. Zależy jakim fortowcem chcesz być. Expiarz lub pierwszy front.

 

Dla expiarza dajesz w dowodzenie, celowanie, chowanie się i minimalnie w życie

Dla Frontowca dajesz w Full HP

 

Proszę o zdjęcie 5%

Popieram Piractwo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...