Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Jaka klasa waszą ulubioną ?


AdiBrD

Wasza ulubiona postać w BFH ?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak? Postaci? uwielbiacie gra? ?

    • Soldier
      10
    • Commandos
      3
    • Gunner
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym zrobić jakiś temat o tym kto jaką klase uwielbia :

No to lecimy : D

 

 

Ulubiona klasa :

Dlaczego lubisz nią grać :

Co cie skłoniło aby ją wybrać :

 

 

Ja zaczne :

 

Ulubiona klasa : Soldier

 

Dlaczego lubię nią grać : Ma fajne bronie , dobrze i przyjemnie mi się nim gra , według mnie jest to fajna klasa i zawsze z nim jest jakaś akcja : D, o i jeszcze fajnie się nim gra w grupie bo można sporo pkt zdobyć uleczając kolegów w grupie : d.

 

Co cie skłoniło aby ją wybrać : Gdy zacząłem grać w bfh wybrałem na początek comandosa,ale po jakimś czasie znudził mi sie i sprobowalem soldierem i mi sie bardzo spodobala ta klasa.Jakoś się tak potoczyło i już z 1,5 roku nim gram ;p, czasem wracam zęby tak ze kilka rundek posnajpić ale to już nie to samo wole soldiera : D.

Gng8i.png
Opublikowano

Ulubiona klasa :

Soldier

 

 

Dlaczego lubię nią grać :Lubie nim grać ponieważ ma zajefajne skille a tego mi właśnie potrzeba :).Tak jak UP też na początku Commando ;P też czasem każdy lubi posnajpić ;D.

 

Co cie skłoniło aby ją wybrać :

Hmmm co skłoniło ?

:).Durzo rzeczy przede wszystkim skille i szybkostrzelność i duże hity początkowej broni.Według mnie soldier jest pro na walce w małym dystansie :).

Opublikowano

Czerwony i zielony... wiesz, czyje to są kolory ?

Raport poleciał.

 

Co do tematu.

Ulubiona klasa:

Soldier

Dlaczego lubię nią grać: Jest kox, ma kox bronie, kox skille, kox wgl. :D

Co cie skłoniło aby ją wybrać :

Skill uleczający, a Royal, bo ma fajne emotki i ciuchy.

 

///Jeżeli używa takiego koloru,którego nie ma mod jego działu to za to nic nie dostanie ..

Kolego za "Raport poleciał." dostaniesz warna

1389638202-U295319.png


Opublikowano

Ulubiona klasa :

Soldier

Dlaczego lubisz nią grać :

Jest najbardziej uniwersalny i ma BS i CM :)

Co cie skłoniło aby ją wybrać :

Bez sensu coś tu pisać bo musiałbym wpisać to co wyżej.

1321803775u359964.png

Created by Kondzio56

Opublikowano

Czerwony i zielony... wiesz, czyje to są kolory ?

Raport poleciał.

 

Co do tematu.

Ulubiona klasa:

Soldier

Dlaczego lubię nią grać: Jest kox, ma kox bronie, kox skille, kox wgl. :D

Co cie skłoniło aby ją wybrać :

Skill uleczający, a Royal, bo ma fajne emotki i ciuchy.

 

 

 

głupot nie pisz. regulamin przeczytaj. nawet nic nie pisze o tym czy można używać tych kolorów czy nie a jeżeli nawet to były by one zablokowane dla normalnych użytkowników.

ps.

prosze sie zapoznac :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/112258-regulamin-lokalny-dzialu-battlefiled/

Gng8i.png
Opublikowano

Ulubiona klasa :Gunnner.

 

 

Dlaczego lubisz nią grać :Ponieważ uwielbiam walkę na krótkie dystanse a gunner skłania do tego żeby być koło wrogów jak najbliżej, Po czym morduje ich niemiłosiernie, noi bardzo szybki exp.

 

 

Co cię skłoniło aby ją wybrać :Przednie skille, Duża ilość HP oraz nadzwyczajniej bronie, uwielbiam CKM'y :D.

Tomekrusz.png
  • 1 rok później...
Opublikowano

Ulubiona klasa: Soldier

dlaczego lubisz nią grać: bo to kox i ma koxowsie skille

co cię skłoniło by ją wybrać skille bronie i skille

P.S nie nawidze gunnerem grać

Opublikowano

Ulubiona klasa: Soldier

dlaczego lubisz nią grać: bo to kox i ma koxowsie skille

co cię skłoniło by ją wybrać skille bronie i skille

P.S nie nawidze gunnerem grać

Nie odkopuj starych tematów.

1398258449-U383457.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...