Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ulepszanie na 7 piętrze DT kamermod'em


ziomalmetin2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

 

Jak to działa, czy jest w 2010SF, jak to włączyć i czy można ulepszać np. kamykiem/bodziem?:D

 

Czekam na wyjaśnienie ;)

Opublikowano

działa to tak ,że jak jesteś na piętrze z kowalem Wciskasz "F5" i u góry ekranu konsola ci sie otworzy wpsiujesz "refine 0 4" bez cudzysłów i ulepszasz w ten sposób item który znajduje się na 1 miejscu w eq .Ale atut jest w tym ,że ulepszysz np. broń bez względu jaki jest kowal na piętrze [jubiler,płatnerz brońmistrz]

Nowicjusz
Opublikowano

A także nawet jeśli byłeś w dt i zapomnisz coś ulepszyć możesz to zrobić w m1. Można tym sposobem także ulepszać epiki.

odpierdolsieodmojegokon.png

Opublikowano

A także nawet jeśli byłeś w dt i zapomnisz coś ulepszyć możesz to zrobić w m1. Można tym sposobem także ulepszać epiki.

Właśnie ,że nie można ulepszać poprzez kowala DT nie będać w wieży demonów. Jedynie to poprzez zwykłego kowala "refine 0 0"

Opublikowano

jakby działało ;p to by nie było takich cen i większa połowa graczy 70-80+ nie latała by z bojowymi tylko np z syriuszem ...

 

 

Odpowiedz:

 

Nie Działa !!!!!!!!!!

Zapraszam na SizerMT2(Hamachi)

! DonGuralEsko !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...