Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Blad podczas laczenia z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!!

Postawilem serwer hamachi na plikach by Badar

Na podstawie tego poradnika

 

http://www.youtube.com/watch?v=E9oh7YLtFHo

 

Ale w VirtualBox mam takie oto bledy nie wiem czy to jest prawidlowo czy tez nie

 

http://img842.imageshack.us/img842/3521/hhhhhw.png

 

A po za tym jak sie loguje do gry to wyskakuje mi ''Blad podczas laczenia z serwerem''

 

Prosze o pomoc

80576sygn.jpg

ab19cc7cce545b90c3422a13a5de0618.gif

Opublikowano

Wgrales folder mysql do FTP?

Bo z tego co widze to nie :P

 

szeptq.jpg

 

 

Aktualnie gram metin2.pl

 

Serwer: Syriusz

 

tak3l.jpg

Opublikowano

Do plikow badara masz folder z userami do mysql ktore musisz wgrac tam wszystko w paczce z plikami powinienes miec.

Jak je wgrasz jak trzeba napewno ci zadziala :)

 

szeptq.jpg

 

 

Aktualnie gram metin2.pl

 

Serwer: Syriusz

 

tak3l.jpg

Opublikowano

Badar ma swoje..

Wejdz na ten filmik w twoim poscie na czas 7:30 o to mi chodzi. Musisz to zrobic.

 

szeptq.jpg

 

 

Aktualnie gram metin2.pl

 

Serwer: Syriusz

 

tak3l.jpg

Opublikowano

I wlasnie tak zrobiem nie zrozumiales mnie

Badar do swoich plikow dolaczyl folder Logs w ktorym dal te pliki

I ja je podmienilem ale nadal wyskakuje to w VirtualBox

80576sygn.jpg

ab19cc7cce545b90c3422a13a5de0618.gif

Opublikowano

Jesli masz zrobione wszystko dokladnie jak na filmiku to niema opcji ze ci nie dziala.

 

szeptq.jpg

 

 

Aktualnie gram metin2.pl

 

Serwer: Syriusz

 

tak3l.jpg

Opublikowano

Jak zamianiam te pliki to one sie nie zamieniaja tylko tak jak by ich nie bylo w FTP normalnie sie wrzucaja nic nie trzeba akceptowac podmiany

80576sygn.jpg

ab19cc7cce545b90c3422a13a5de0618.gif

Opublikowano

Według mnie nie ma użytkownika mt2.

 

Wpisz w konsoli:

mysql -p

 

I każdą linijkę zatwierdzaj ENTERem:

CREATE USER 'mt2'@'localhost' IDENTIFIED BY 'mt2!@#';
GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'mt2'@'localhost' WITH GRANT OPTION;
flush privileges;

 

I spróbuj ponownie odpalić serwer.

 

Pozdrawiam, Xyli4

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...