Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Podgląd wyposażenia innych


_Quake_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możemy podejrzeć wyposażenie, przydzielone PP i klan innego gracza!

 

Otwieramy Opere

Szukamy gracza którego chcemy prześwietlić (np. http://pl3.darkorbit.bigpoint.com/p/5Vfb7-D5d65/?lang=pl )

Szukamy tego co zaznaczone na obrazku:

buguvg.png

 

Zmieniamy "private" na "everyone" przy zaznaczonych czerwonych linią napisach i klikamy "Zastosuj zmiany"

Możemy swobodnie przeglądać to co chcesz ofiary

Opublikowano

Działać, działa, ale nie trzeba robić to na źródle.

Wystarczy DragonFly, FireBug czy inne tego typu dodatki.

Ja wolę to robić na Chromie bo wystarczy wpisać w wyszukiwarce "Privacy" i znajdzie nam wszystkie miejsca w których możemy zmienić dostęp.

+

Opublikowano

Masz plusa:)

A jest możliwość aby zobaczyć obie konfigi?

Bo jak chce zmienić na 2 konfe to wywala mi że nie mam uprawnień;(

 

Dostajesz się na pierwszą konfę sposobem z tuta, a potem znów zmieniasz na everyone i klikasz na 2 konfę.

Opublikowano

A można zrobić to na Mozilli firefox ???

 

bo bardzo chciał bym się dowiedzieć

jaki EQ ma wrogi clan

 

żeby na solo pójść

nie reklamujemy yt.

Opublikowano

To nie da sie bo cały czas jest everyone w privacy;(

 

A można zrobić to na Mozilli firefox ???

 

bo bardzo chciał bym się dowiedzieć

jaki EQ ma wrogi clan

 

żeby na solo pójść

 

 

A jaki masz problem w ściągnięciu 10 MB z instalką Opery??

Opublikowano

A można zrobić to na Mozilli firefox ???

 

bo bardzo chciał bym się dowiedzieć

jaki EQ ma wrogi clan

 

żeby na solo pójść

 

Firebug -> W jego wyszukiwarce gdy jesteś na stronie profilu szukasz "private" i zmieniasz na "everyone"

Opublikowano

Powiedzcie mi w jaki sposób mogę zobaczyć 2 konfige?

Bo jak jestem na wypo to jestem na 1 konfigę, a potem znowu wchodzę do źródła strony i tam nadal jest everyone.

Opublikowano

@Up, nie umiesz czytać? Parę postów wyżej...

 

Umiem czytać, jednak gdy wbijam na 1 konfe to ok sposobem z tuta a potem chce zmienić na 2 konfe to jak zmieniam na everyone w privacy i zatwierdzam to wywala mnie od nowa. Nie wiem co robie nie tak, ale prosze kogoś uprzejmego o wytłumaczenie mi tego łopatologicznie.

Opublikowano

BP coś w kodach pozmieniało jednak nadal musi być coś podobnego bo opcja nadal jest że podgląd dla znajomych itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...