Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][No-wl]MSRV [Sloty-70!]Bukkit 1.0.0[Prem-Nie]WL-Nie[WEJDŹ !]


CreeperMinecraf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na server MSRV.PL !!!

IP SERVERA : msrv.pl

 

Sloty - 100!

PvP - miasto : nie - arena : tak

Piekło - tak

Zwierzęta - tak

Warpy - oczywiste

;)

Moby - tak

 

Chcesz się dowiedzieĆ więcej ? Wejdź na server !!!

Ogarnięci admini

 

FB/Survival.

Serdecznie zapraszam !!! Ogarnięci Admini/Moderatorzy . Konkursy ruszą za niedługo

Wejdź !!!

Nie napisałem dużo - wejdź i dowiedz się więcej !

 

Dodaj więcej informacji dot serwera.

Opublikowano

No dokańczam za CreeperMinecraft:

 

Serwer aktualnie ma 100 slotów, kilka światów, dostępność 24/7, pvp tylko na arenie, dużo działek, konto Gold.

Zapraszam!

 

 

// nie podajemy linków do for

Opublikowano

Serwer do niczego. Admini do niczego. Moderatorzy to jakieś dno.

 

Jedynie to miasto trzyma pion. Ale Wlasciciel nie ogarniety kompletnie

Opublikowano

Nie Polecam serwa administracja ma 13lat i polowa to Koledzy/bracia/znajomi sam mam 13lat Piwo04 to HA 13lat Damiansky i kamils to bracia Apreko czy jakos tak to kolega piwa i Matheo to kolega apreka i banuja za nic gadali ze podlozylem tnt po tym co zbudowalem wioske i niby w niej tnt Podlozylem Nie polecam 00%ogaru

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

@KainoPLL ty sam masz 13 lat, bo się przyznałeś publicznie. Ja tu sprawdziłem i było, że to ty próbowałeś rozwalić całą mapę na serwerze. Teraz masz bana, zdejmnienie opa i zmienienie w permissions na zawsze! Nawet widać po Tobie co piszesz na forum, że nawet nie miałeś okresu dojrzewania...

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Nie Polecam serwa administracja ma 13lat i polowa to Koledzy/bracia/znajomi sam mam 13lat Piwo04 to HA 13lat Damiansky i kamils to bracia Apreko czy jakos tak to kolega piwa i Matheo to kolega apreka i banuja za nic gadali ze podlozylem tnt po tym co zbudowalem wioske i niby w niej tnt Podlozylem Nie polecam 00%ogaru

 

 

Nie podoba się ? To nie gra !

 

I radze ci, naucz się pisać "13 latku"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...