Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VillageCraft [100slotów] [24/7] [ZMODERNIZOWANY!]


SpixXxel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie po małej przerwie!

 

 

DO ZAMKNIĘCIA

 

Zaprezentuje wam dziś serwer..

..o którym na pewno NIE słyszeliście.

 

VillageCraft

 

logowtt.jpg

Jeden z najlepszych istniejących serwerów MineCraft'a w Polsce!

Na tym serwerze możecie liczyć na ogarniętą administrację,

chętną do pomocy graczą oraz miłą atmosferę. (szczególnie z okazji

nadchodzących świąt gdy to odbędzie się EVENT)

 

Adres IP: 188.165.214.163:25586

 

Niestety nie mogę dodać linku do forum dlatego musicie się domyślić ;]

 

Info Techniczne:

Sloty 100

PVP OFF

MOBS ON

ANIMALS ON

NOOB's OFF

Serwer oferuje też serwer głosowy TeamSpeak3

mający 512 slotów.

 

TeamSpeak3: mineserv.eu:9998

 

Mały TuT jak grać:

 

1.Zarabianie:

 

Aby zarabiać na serwerze należy wybrać prace.

- Sprawdzanie dostępnych prac /jobs list

- Wybieranie pracy /jobs join <tutaj nazwa pracy>

- Zarabianie (w zależności od profesji np. Woodcutter to drwal więc tnie drewno itd)

- Sprawdzanie ilości "EXP'a" oraz pieniędzy /jobs stats oraz /money

 

2.Kupowanie działek:

 

- Znajdź dla siebie działkę

- Zbierz wystarczającą ilość pieniędzy na działkę i kliknij na tabliczkę znajdującą się na niej.

 

Najnowsze informacje:

SERWER W FAZIE BETY !!! MA WIELE BŁĘDÓW!

Opublikowano

nie polecam tego serwa poniewaz jak wylaczyli /jobs browse to powiedzialem jak ja mam kase zarabiac!? a admin powiedzal poczekaj 5min potem ja jaki glupi serw admin: jak chcesz kogos skrytywoac to spojrz w lustro ja powiedzalem nie obrazajj mnie! a on dal mi bana powod: ogarnijsie

Opublikowano

nie polecam tego serwa poniewaz jak wylaczyli /jobs browse to powiedzialem jak ja mam kase zarabiac!? a admin powiedzal poczekaj 5min potem ja jaki glupi serw admin: jak chcesz kogos skrytywoac to spojrz w lustro ja powiedzalem nie obrazajj mnie! a on dal mi bana powod: ogarnijsie

 

 

SERWER JEST W FAZIE BETA!

Rekrut
Opublikowano

nie polecam tego serwa poniewaz jak wylaczyli /jobs browse to powiedzialem jak ja mam kase zarabiac!? a admin powiedzal poczekaj 5min potem ja jaki glupi serw admin: jak chcesz kogos skrytywoac to spojrz w lustro ja powiedzalem nie obrazajj mnie! a on dal mi bana powod: ogarnijsie

 

Gdybym był na miejscu tego admina tak samo bym postąpił.

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...