Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy! Jedyny w swoim rodzaju server! [1.0.0] [nether] [RP] [RPG]


KiemaK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

========= NASZA MASZYNA =========

Procesor: Intel Core i5-2400 4 x 3.1+ GHz

RAM: 16 GB DDR3

DYSK: Intel SSD 320 (SSD to bardzo szybkie dyski, jest to ważne dla minecrafta)

=================================

Lockette (latwiejszy lwc)

-WordlGuard

-WorldEdit

-Stargate

-ChestShop

-Essentials

-iChat

-autosave

-MobArena

-MonsterHunt

+ inne których tu nie wymieniam.

 

 

 

 

Witam,was użytkownicy MPC forum

Poszukujecie już od dawna serverów Minecraft

Dziś trafiliście właśnie na ten jedyny!

 

Czemu tu warto grać? Jaki to server? po co został on stworzony? Jak na nim grać? Od czego zacząć?

Teraz odpowiem na te pytania

Server nazywa się nether.pl.

Padł on parę dni temu ale na nowo działa!

Dlaczego warto grać?

Ponieważ ma 200 slotów

Ogarniętą administrację !

Rozbudowaną mapę!

Mapę PVP!

Często eventy są!

No premium!

Jaki to server?

Ogarnięty!

Rozbudowany!

I sam wbij i zobacz w nim wiele plusów!

 

Został on stworzony dla was użytkownicy !

Ten server nie padnie po 2 dniach!

 

Jak zacząć na nim grę? i jak grać?

Zaczynamy na spawnie naszą przygodę .

Mamy kilka teleportów najlepiej iść i zebrać itemki .

Co jak zebraliśmy? Co dalej?

Musimy zarobić gdy na mapie PVP jest noc a my mamy zbroję itd.

Wpisujemy komendę /hunt .Ta komenda doda cię na listę Hunterów

Już jest noc! a więc startujemy! musimy zabić jak najwięcej mobów .Aż do świtu !

Mamy już pieniądze na działkę ? Co dalej?

Musimy ją kupić po czym zbudować domek .

 

 

 

 

 

 

Czy mamy ss'y z servera?

Nie a po co? wbijcie i sami oceńcie!

Zapraszam was!

 

Ip servera: nether.pl

Ip ts'a 3 : Fragoff.pl

 

Zapraszam was użytkownicy MPC bo na tym serverze można polegać!

Mój nick KiemaK_PL

nick administratorów:wix121

adriano1947

d3ns (chwilowo ma bana bo ktoś mu się włamał na konto)

 

Nick właściciela: rangal

 

Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam!

Zbieramy 'Lubię to! '

 

 

 

Na serverze będzie White-List zapraszam zapisywać się!

1326728565-U383707.png

Opublikowano

jako admin zostałem zmuszony do napisania tutaj tego postu więc

 

 

Zaczynając gre na serwerze poszukajcie teleportu "dzialki 300/3 dni " czy coś takiego wynająć działkę można od razu ponieważ na start ma się 300pln gdy kupimy działke musimy zrobić pewną rzecz mianowicie wpisujemy /sethome aby zaznaczyć miejsce domku teraz wpisujemy /spawn i idziemy na mape "kopalnie" (bez pvp) lub "polowania " (z pvp ) zbieramy tam troche drewna po czym wpisujemy /home aby być na działce robimy sobie deski crafting table oraz skrzynie i tabliczkę . Tabliczke dajemy na skrzynie po czym piszemy w pierwszej linijce [blokada] teraz jedynie wy będziecie mogli uzywać skrzyni teraz możecie iść po więcej drewna na mapy polowanie/kopalnie i zrobcie podstawowe narzędzia i wróćcie znowu na dzialke (/home) teraz możecie wydobywać surowce pod działką po czym zrobić sobie itemy lepsze takie jak zbroja miecz teraz jesteście gotowi aby iść na mape "polowania " i brać udział w polowaniu idźcie więc na mapę i wpiszcie /Hunt czekajcie na noc i starajcie sie zabić jak najwięcej potworów (zabicie mieczem 10pk zabicie lukiem 7pk) jednak gdy zginiecie tracicie 40% punktów więc trzeba uważać polecam znaleźć paru ludzi i stworzyć /party <nazwa_party> wtedy gracie razem i nie możecie się bić teraz łatwo nazbieracie pieniądze na większe działki czy też wyposażenie

 

chyba tyle przepraszam , że bez ładu trochę to pisze ale po prostu już miałem iść spać gdy postanowiłem to w końcu to napisać

nie reklemujemy serwerów minecraft w sygnaturkach RMCF1902

 

Oj tam , oj tam po prostu chciałem ich zaprosić na lepszy serwer :)

 

http://www.speedtest.pl/test/38018514

Opublikowano

widzę że wix wszystko napisał więc mogę tylko polecić serwa :) Jak macie jakieś pytania jestem dostępny na TS 3 prawie cały czas <po 14> Więc zapraszam was i życzę wielu udanych polowań :)

Opublikowano

dostałeś bana ty lub ktoś z takim nickiem , ip ban mógł też zostać dany na całą sieć ponieważ osoba stale zmieniała ip sprawe możesz wyjaśnić na forum które jest takie same jak ip serwera :)

nie reklemujemy serwerów minecraft w sygnaturkach RMCF1902

 

Oj tam , oj tam po prostu chciałem ich zaprosić na lepszy serwer :)

 

http://www.speedtest.pl/test/38018514

Opublikowano

Po szkole wbiję.

Serwer ciekawy z nie najgorszą administracją.

Ale nie w moim klimacie.

W każdym bądź razie polecam - jeden z fajniejszych pośród sterty badziewi na forum.

 

 

Ps. Post edytowany taki miałem zamiar wcześniej więc nie wiem po co te 5% było poczekać chociaż do wieczora ^ ^

 

Spam <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...