Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy opłaca się wrócic do czasów WR


arkainenl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , witam chciałbym się zapytać czy opłaca się wracać do tego "syfu" który istnieje , lub istniał 2 miesiące temu ...

_

jednakze chodzi mi o to czy da się grac , czy nie ma lagów , czy są hacki a napewno są , da sie ogarnac ?:)

 

jak ktoś chce like dam proste .

HARD with STYLE

 

close your eyes and open your mind .

( DRAGONBORN)

Opublikowano

Szczerze? Bez hacków nie polecam wracać.

Na każdym serwerze jest jakiś hacker, i niespotkanie przynajmniej 10

w jednym dniu jest niemożliwe.

Bardziej był Ci polecał Combat Arms, lecz tam też występują cheaty.

1325541807-U460344.png

|Member|Pro User|

Opublikowano

Zawsze do WR opłaca się wracać :D Hackerów już niema tak dużo jak np. 3 miechy temu. Co do lagów, nigdy ich nie miałem, to zależy od twojego kompa. Widać G1 się stara, są eventy, promocje itp.

Nothing to do here.


Opublikowano

Grać, grać się da.

Co do lagów, no to można pogratulować g1, bo chociaż z tym coś zrobili. W tym aspekcie gra ma teraz dużego plusa.

Z hackeram też nie jest najgorzej. Oczywiście są, ale wydaje mi się że w nie tak dużym stopniu jak kiedyś.

Na dzień dzisiejszy nie wygląda to na WR, o jakim każdy z nas by marzył, ale myślę że człowiek jest się w stanie przyzwyczaić.

32354141673387527780.png

Opublikowano

dzięki za solidne odpowiedzi Like poleciały teraz biore się za playspana i coś ogarne bo bez broni też troche śmiesznie , Off topic :)!

HARD with STYLE

 

close your eyes and open your mind .

( DRAGONBORN)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...