Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] "Zostaniesz połączony z serwerem."


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Na wstępie nadmienię, iż szukałem i znalazłem coś na temat "PONGA" jednak są raczej takie same w kliencie i na serwerze (testtesttesttesttest).

 

Otóż pobrałem sobie klienta Mexilia MT2, rozpakowałem root, zmieniłem IP w serverinfo.py ...

 

Gdy serwer jest wyłączony a włączam klienta to pisze "CH1 - ....." jednak gdy serwer jest włączony to pisze "CH1 - NORM" czyli jest OK, rzecz w tym, że kiedy wpisuje hasła pojawia się tabelka z napisem "Zostaniesz połączony z serwerem..." i nic się dalej nie dzieje, nawet gdy czekam dłuzej.

 

Zdjęcie z plików klienta:

 

c88M0.png

 

Posiadam pliki serwerowe 2011 by sherer.

 

Czy zna ktoś przyczynę oraz rozwiązanie w/w problemu?

 

Pozdrawiam.

:D:D:D
Opublikowano

Taak, cierpię na bezsenność spowodowaną Metinem :P.

 

Generalnie, tak jak mówiłem channel pobiera, że serwer jest "online", jednak później pokazuje co pokazuje.

Myślisz, że to przez clienta właśnie?

 

Jestem w tym nowy, dlatego będę musiał trochę poczytać o tym robieniu "launcherów".

:D:D:D
Opublikowano

Ustaw pong w launcherze na :

 

1234abcd5678efgh		    testtesttesttest

 

I zobacz czy działa.

Opublikowano

AbillMara ma racje ten pong co podał zadziała :)

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@AbillMara

 

Wydaje mi się, że już coś takiego mam: MexiliaMt2.exe (launcher) w notepad++:

 

GCERC.png

:D:D:D
Opublikowano

Sprawdz jakie masz ponga w bince i gejmie

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

Sprawdz jakie masz ponga w bince i gejmie

 

Przeczytaj temat, zanim dodasz nową wypowiedź... Pong serwera to

testtesttesttest

 

Z klienta dałem wyżej.

:D:D:D
Opublikowano

@up

 

odświeżamy co 24h <_<

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@up

 

Bo też odświeżałem temat jak nie mineło 24h to administratorzy się sapali(i inni) że odświeżamy co 24h ;p xddd

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@up

 

jaki masz pong w:

-launcherze

-bince

-game

 

???

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

W launcherze (MexiliaMt2.exe) to są 2 pongi te co na zdjęciu ze strzałkami @up.

W metin2.bin mam testtesttesttest.

W serverze (game) mam testtesttesttest.

:D:D:D
Opublikowano

Opisalem jak to naprawic jesli nie ruszales game w plikach serwerowych i masz pliki sherera to pong nie jest standardowy on ma inny pong.

Tu opisalem jak to ogarnac w przed ostatnim poscie:

http://www.mpcforum.pl/topic/499517-problem-nie-moge-si-zalogowa/page__p__3554987#entry3554987

Sprawdz lepiej dokladnie czy masz wszystko ok.

 

szeptq.jpg

 

 

Aktualnie gram metin2.pl

 

Serwer: Syriusz

 

tak3l.jpg

Opublikowano

Opisalem jak to naprawic jesli nie ruszales game w plikach serwerowych i masz pliki sherera to pong nie jest standardowy on ma inny pong.

Tu opisalem jak to ogarnac w przed ostatnim poscie:

http://www.mpcforum.pl/topic/499517-problem-nie-moge-si-zalogowa/page__p__3554987#entry3554987

Sprawdz lepiej dokladnie czy masz wszystko ok.

 

Miałeś racje... pong był inny w jednym z game :D. Teraz wszystko działa jak należy ! Dzieki!!

:D:D:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...