Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

JakiśTamServ [WH] [Hamachi - za niedługo dedyk!] [NO PREMIUM] 10slotów!


RouterMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SERWER STARTUJE JUŻ JUTRO!

 

----------------------------------------

 

Szukasz serwera, z ogarniętym teamem, graczami i z małym zamieszaniem?

Dobrze trafiłeś.Mamy unikalne, i nowe prace takie jak :

 

Kosmonauta - Zbiera klocki w ,,The End" jako jedyny ma tam dostęp.

Ochroniarz - Pilnuje np.hotelu

Ksiądz - Robi książki, i je sprzedaje.Uczestniczy we mszach.

Duch - Podpala i zabija [ w miescie duchow ]

 

LECZ TAKŻE NIE BRAKNIE STARYCH PRAC!

 

Górnik - Kopie surowce

 

Najemnik - Zabija Potwory

 

Farmer - Ma farme.

 

Rybak - Sprzedaje ryby.

 

----------------------------------

 

Nie braknie też nowych, unikatowych budowli i miast takich jak -

 

Miasto duchów

 

,,Jakieś tam miasto"

 

Miasto z działkami

 

-----------------

 

Hotel,

Muzeum,

Villa założycieli,

Port,

Portal do netheru,

Kościół,

Obóz koncentracyjny ( workuta )

-----------

 

Opis miast :

 

 

MIASTO DUCHÓW

 

Mamy rok 2980.Kosmonauci, zawarli sojusz z duchami.Lecz nie na długo.Gdy wyruszyli na planetę ignot duchy, zaatakowały je kradnąc im statek.Oni próbując uciekać, zostali ostrzeleni granatami.Planeta ignot zaczeła się zawalać.Wszystkie budowle z lawy, spadły na planetę gazu, która spowodowała wybuch.Dalej rozwalały się planety, i rozwalały.Wszystkie razem złączone leciały na ziemie.Zwaną jako ,,JakąśTamPlanetą".Ogromny meteor rozkruszył się i walnął.Wbił się w ziemie, lecz osłona wojskowa nie pozwoliła dojść do innych miast niż Firghmare.Tam rozpoczeło ewoluowanie miasto duchów.Ciągle się rozwija.

 

 

Jakieś Tam Miasto

 

Od tego miasta, zaczeła ewoluować ziemia.Cyklopy, ludzie i inne fantastyczne postacie zaczeły je budować.Gdy fantastyczne postacie wygineły, (bóg tak chciał) i zostali tylko ludzie miasto straciło większość uroku.Lecz, nadal się rozwija

 

 

------------------------------

 

Założyciele :

 

RoboT55 [www.mpcforum.pl/user/dozan]

 

niemamslota

 

Zapisy na whiteliste :

 

Imię -

 

Wiek -

 

Kim chcesz zostać? (więzień, normalny człowiek( może wybrać frakcje, duch kosmonauta itd )

 

ip które będzie : 5.0.181.121

Opublikowano

Zapisy na whiteliste : Reggae_

 

Imię - Maciej

 

Wiek - 11

 

Kim chcesz zostać? (więzień, normalny człowiek( może wybrać frakcje, duch kosmonauta itd ) Normalny człowiek , Ksiądz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...