Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.0.0][GrindCraft][RolePlay,FreeBuild][ZAPRASZAMY!]Miła Atmosfera !..


Dev999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext606423258.png

Szukasz serwera na ktorym sie nie zawiedziesz? to serwer wlasnie dla ciebie serwer GrindCraft stoi na profesjonalnych plikach serwerowych.

Już jutro wejdz i ciesz sie gra! na najlepszym serwerze RolePlay i FreeBuild !

 

informacjey.png

 

Potwory ON[ZA MIASTEM]

 

Zwierzeta- ON

 

cooltext606423612.png

 

IP serwera : Podamy JUTRO.

Sloty: 50 slotów

Klasy postaci:

Górnik:

Jako jedyny może wydobywać rudy.

 

Rzemieślnik:

Jako Jedyny może craftować itemy.

 

Handlarz:

Jako jedyny może sprzedawać przedmioty za pomocą ChessShop

 

Budownczy:

Jako jedyny może korzystać z ekskluzywnych materiałów m.in. srebro, żelazo, blok złoty ,

blok diamentowy itp.

Serwer będzie włączony od jutrzejszego dnia.

Serwer bedzie bez WhiteListy

 

administracjaw.png

 

Właściciel: Nakamitsu

Administrator: adiadik2x

Moderator: Kosiarz

 

 

Serwer dzisiaj jest NIECZYNNY. Jutro zostanie podane IP serwera. Z ta White List, wystapiła mała pomyłka, z mojego powodu,Nie bedzie juz white listy. Jutro prawdopodobnie serwer bedzie WŁĄCZONY..!!

cooltext606381597.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

95960480783902571221.jpg

Opublikowano

Dodaj: Kondjo

 

Nic nie wspomniałeś o WL -.- <_<

 

Mam nadzieje, że szybko mnie dodacie, bo serwer 50 slotów o zero ludzi o.O

Zbieram Like ^^

Opublikowano

Dodamy was jak najszybciej, gdyz narazie niema wlasciciela. Niebawiem bedziecie dodani ;]

 

Dodaj: Kondjo

 

Nic nie wspomniałeś o WL -.- <_<

 

Mam nadzieje, że szybko mnie dodacie, bo serwer 50 slotów o zero ludzi o.O

Nie prawda Kondjo ;] Jest duzo ludzi, lecz nie teraz ;]

95960480783902571221.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...