Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jak wygląda BF3 na średnich ustawieniach?


Okrzem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

zamierzam zabrać się za grę w BF3, lecz maksymalne ustawienia, na których odpalę gierkę to Średnie.

Parametry kompa:

Procek: AMD FX-4100 (czterordzeniowy, każdy 3,6Ghza)

Karta Graficzna: Nivida GeForce 520

Pamięć: 8192MB

Dysk Twardy: 1TB

Płyta Główna: Asus/Gigabyte M5A78L-M LX

Opublikowano

ŚREDNIE ?! ULTRA ALBO WYSOKIE...

Procek: AMD Athlon X2 II 3.3GHz OC < do wymiany na phenoma >

RAM: 2GB DDR3

Grafika: HD Radeon 4870 1GB

Zasilacz: ATX POWER SUPPLY 420W

MOBO: Asrock N68C-S UCC

Opublikowano

@Up

wiem, ale co mam na to poradzić? Będę musiał wydać tysiaka na przeróbkę lekką kompa i odpale na ultra.

PS. ZMIEŃ TĄ SYGNATURE, ALBO WSTAW TO W SPOILERY!

Opublikowano

@Up

wiem, ale co mam na to poradzić? Będę musiał wydać tysiaka na przeróbkę lekką kompa i odpale na ultra.

PS. ZMIEŃ TĄ SYGNATURE, ALBO WSTAW TO W SPOILERY!

 

Tysiaka? kupujesz HD 4890 - 200 zł i jedziesz na wysokich/ultra. Zaraz wstawię zdjęcia na ustawieniach średnich.

Wasyl654.png

2pacr.png

Opublikowano

@Up

PS. ZMIEŃ TĄ SYGNATURE, ALBO WSTAW TO W SPOILERY!

 

A to dlaczego ?

Procek: AMD Athlon X2 II 3.3GHz OC < do wymiany na phenoma >

RAM: 2GB DDR3

Grafika: HD Radeon 4870 1GB

Zasilacz: ATX POWER SUPPLY 420W

MOBO: Asrock N68C-S UCC

Opublikowano

A to dlaczego ?

 

Bo sam widzisz, zabiera pół strony.. Plus to jest tak zmieszana kolorystycznie, że odechciewa się patrzeć na temat.

 

Tysiaka? kupujesz HD 4890 - 200 zł i jedziesz na wysokich/ultra. Zaraz wstawię zdjęcia na ustawieniach średnich.

 

Wasyl, czekam ;) Bardzo byś pomógł. Zapewne byś pomógł na gorsze, bo jak zobacze średnie to będę zmuszony kupić dodatkowy sprzęt :P

Opublikowano

Bo sam widzisz, zabiera pół strony.. Plus to jest tak zmieszana kolorystycznie, że odechciewa się patrzeć na temat.

 

 

 

Wasyl, czekam ;) Bardzo byś pomógł. Zapewne byś pomógł na gorsze, bo jak zobacze średnie to będę zmuszony kupić dodatkowy sprzęt :P

 

http://imageshack.us...1012513171.png/

 

http://imageshack.us...1013065081.png/

 

http://imageshack.us.../41/ultrar.png/

 

Ostatni link to ustawienia ULTRA dałem do porównania, a 2 pierwsze to ustawienia ŚREDNIE.

 

Ustawienie średnie wyglądają bardzo ładnie tak jak i na LOW ładnie również grafika wygląda.

Wasyl654.png

2pacr.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...