Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GTA:SAMP][Szukam]Doświadczonej Ekipty do projektu Role Play


Admax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Szukam ekipy do projektu Role Play SA:MP. Zależy mi na mapie unikatowej która rozgrywać będzie się w Los Santos

Serwer będzia na początku 130 slotowy bądź wykupię VPS.

 

Szukam:

- Mappera,

- Skryptera,

- Grafika,

- Webmastera.

 

Co oferuję:

- Oferuje H@ na serwerze,

- Dobrą zabawę,

- Prestiż, sławę,

- Wyskoki poziom gry,

- Co miesięczną wypłatę pieniężną (po upływie 1 miesiąca nie przed).

 

Ewentualnie kto nie zechce się przyłączyć do projektu dostanie zapłatę za swoje usługi.

 

Wymagania:

- Wymagam dobrej/Bardzo dobrej waszej usługi (nie wezmę osób którzy robią na odwal),

- Wymagam dobrej gry, Kultury osobistej. Wiek nie ma znaczenia.

- Wymagam ogarniętej ortografi. Nie piszcie chaotycznie.

- Ogarniętej znajomości bazy MySql.

 

Kontakt:

GG: 3134298

PW

 

Zależy mi szczególnie na współpracy z tymi osobami aby coś dodawać co jakiś czas nowe komendy bądź rzeczy. Co miesiąc będę wypłacał kto jak woli. Przelewem, sms, paypal, itd.

 

Czekam na poważne oferty.

Nie moc silnika, lecz Technika robi z ciebie zawodnika

 

sygnaturkaa.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...