Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Lochy Małp na plikach 2010r.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam postawiony serwer na plikach SF2010.

Wszystko mi działa, oprócz lochów małp.

Problem tkwi w tym, że nie można się teleportować

do lochu normalnego i trudnego.

Z łatwym lochem nie ma problemu.

Za pomoc będą + oraz Lubie.

Opublikowano

Przyłączam się do pytania, iż mam taki sam problem ;<

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

To są zalety tego że pliki 2010 są podzielone tylko na 4 części, db, auth, game(świat główny), game99(świat poboczny) aby temu zaradzić rozdzielcie strukture plików, na taką jaka jest na plikach 2006, po prostu.. jedno game nie uciągnie aż tylu map, dlatego tak czy inaczej musi być podzielone.

Opublikowano

Up.

Czyli mam dopisać do game99 id lochów z index'u?

Jest taki problem, bo ja nie mam wogóle folderu z trudnym lochem...

Topic.

Jeśli ktoś może, to po proszę o foldery z mapami lochów.

Opublikowano

@dzekon

 

 

rozwiązałeś ten problem?? jak tak to się ze mną podzielisz tym :)?

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Up.

Niestety nie:( Według mnie, za ten problem może odpowiadać:

-game99, CONFIG,

-monkey_dungeon_seting, plik znajduję się przed folderem quest,

-ostatecznie client

Opublikowano

To są zalety tego że pliki 2010 są podzielone tylko na 4 części, db, auth, game(świat główny), game99(świat poboczny) aby temu zaradzić rozdzielcie strukture plików, na taką jaka jest na plikach 2006, po prostu.. jedno game nie uciągnie aż tylu map, dlatego tak czy inaczej musi być podzielone.

 

Game udźwignie ale game czyta pierwsze 33 indexy.

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Opublikowano

Mówisz tutaj o mapie czy o teleportach z-do ? Jeżeli tp z-do i masz 'nie działające' to masz "settings.lua" wybrakowane.

Jeżeli mówisz tutaj o całej mapie to dodanie indexów tych map do configów zadziała:

metin2_map_monkey_dungeon

Opublikowano

ale ja wpisałem te configi na początek to teraz mi nie działą av2,katakumby :( i malpy tez nie dzialaja.

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Wpisy z indexu:

...

107 metin2_map_monkey_dungeon

108 metin2_map_monkey_dungeon2

109 metin2_map_monkey_dungeon3

Mam te wpisy w configu ch1 i ch2, a w game99 mam tylko 108 i 109.

Opublikowano

@up

 

nie wiem ale mogę się mylić, ale wydaje mi się że w game99 są tam zablokowane mapy.. czyli index map wpisales do game99 i nie mozesz tam wejsc(jezeli źle powiedzialem to sorka, nie wyzywajcie odrazu;0)

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Zmien w index numer mapki na mniejszy np 13, pierwszy wolny jaki masz, nastepnie zmien stare numery w configach na te na ktore zmieniles w index.

 

Res serwa i..

 

Dziala.

 

szeptq.jpg

 

 

Aktualnie gram metin2.pl

 

Serwer: Syriusz

 

tak3l.jpg

Opublikowano

@dzekon

 

 

rozwiązałeś już problem bo też potrzebuje pomocy :angry:

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@up

Zmien w index numer mapki na mniejszy np 13, pierwszy wolny jaki masz, nastepnie zmien stare numery w configach na te na ktore zmieniles w index.

 

Res serwa i..

 

Dziala.

Czytaj temat.

 

szeptq.jpg

 

 

Aktualnie gram metin2.pl

 

Serwer: Syriusz

 

tak3l.jpg

Opublikowano

@up

 

zrobiłem tak i nie działa :O

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@up

 

kaszanka.pl(M,CNCC.PL)

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Jak masz w skrypcie ogarniete odpalanie game99 to nie realne ze ci nie dziala.

Sam sprawdzalem.

 

szeptq.jpg

 

 

Aktualnie gram metin2.pl

 

Serwer: Syriusz

 

tak3l.jpg

Opublikowano

@up

 

jestem w tym zielony :)

 

jak zobaczyć czy odpala mi game99 :huh: ?

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

W tym temacie krok 2

http://www.mpcforum.pl/topic/421598-tutmapa-ox-game99-i-dzialajace-pytania-na-hamachi/

 

szeptq.jpg

 

 

Aktualnie gram metin2.pl

 

Serwer: Syriusz

 

tak3l.jpg

Opublikowano

@up

 

jestem w tym zielony :)

 

jak zobaczyć czy odpala mi game99 :huh: ?

 

w emulatorze = ps-x lub ps -aux

oczywiście w zależności ile masz odpalonych game.

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Opublikowano

To są zalety tego że pliki 2010 są podzielone tylko na 4 części, db, auth, game(świat główny), game99(świat poboczny) aby temu zaradzić rozdzielcie strukture plików, na taką jaka jest na plikach 2006, po prostu.. jedno game nie uciągnie aż tylu map, dlatego tak czy inaczej musi być podzielone.

 

1.db i auth również były na plikach 2010. Z resztą to nie game. auth to logowanie a db łączy game i auth z bazą.

2.game99 to nie "poboczny swiat" Jeżeli mamy 4ch to na każdym mamy np m1. Ale mapa typu OX jest tylko an game 99 dzięki zcemu nie ważne z jakiego ch wejdziesz zawsze będziesz na tej samej mapie (praktycznie przeniesiesz się na "ch5")

3.To że jakaś mapa nie działa wynika z tego, że standardowo jest ucięte kilka map w CONFIG. Trzeba sobię zrobić 2 game (na rain bło chyba 6) i tam wstawiać reszte mapek.

sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...