Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy na M2Fish 4.1 można otworzyc kilka metinów?


m2xd1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jesli masz 64 bit to jest bardzo proste jesli 32 jest to bardziej skonplikowane moge wytlumaczyc ;p

Możesz wytłumaczyc? Tylko ja mam moda i przez niego chcialbym otwierać. Z góry dzieki.

Nowicjusz
Opublikowano

Głupoty gadał. Robisz kopie metin2client.bin zmieniasz nazwę na metin2client2.bin i w injectorze przy 2 bocie wpisujesz tą 2 nazwę i masz 2 boty. Proste.

odpierdolsieodmojegokon.png

Opublikowano

Głupoty gadał. Robisz kopie metin2client.bin zmieniasz nazwę na metin2client2.bin i w injectorze przy 2 bocie wpisujesz tą 2 nazwę i masz 2 boty. Proste.

Ale jak to zrobić na modzie?

Opublikowano

Tak samo ;)

Tylko mam mały problem. Normalnie metin mi się otwiera ale przez moda lub przez metin.bat nie chce.(Na modzie wyskakuje mi jakiś bląd(ten bląd ma tytół Project1) a metin.bat nie chce się wcale uruchomić. A gdy chcę otworzyć przez start.bat to wyskakuje mi coś takiego (nie pamiętam dobrze ale było jakoś tak); nie można odnaleźć pliku start metin2client.bin

Nowicjusz
Opublikowano

Przez notatnik nie, przez moda otwieraj. Na pewno nie usunąłeś metin2client.bin normalnego? Nie kojarzę takiego błędu także jeśli coś źle piszę to mnie poprawcie.

 

Zainstaluj:

32bit

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555

odpierdolsieodmojegokon.png

Opublikowano

Przez notatnik nie przez moda otwieraj. Na pewno nie usunąłeś metin2client.bin normalnego? Nie kojarzę takiego błędu także jeśli coś źle piszę to mnie poprawcie.

 

Zainstaluj:

32bit

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555

Nie wiem. Wziąłem wyszukaj wpisałem metin i usunąłem wszystko co się wyświetliło. Teraz sciągam metka i na nowo wszystko ściągne i wgram. A i czytałem na tym forum że na tem bląd z modem trzeba z aktualizować jakieś bilbioteki więc sciągnąłem je i wyskakuje mi błąd.

Tu masz ten temat: http://www.mpcforum.pl/topic/501068-problemproblem-z-modem/page__fromsearch__1

A tu ten błąd: http://imageshack.us/photo/my-images/38/beztytuuyfb.png/ (wyskakuje podczas instalacji)

 

Przez notatnik nie, przez moda otwieraj. Na pewno nie usunąłeś metin2client.bin normalnego? Nie kojarzę takiego błędu także jeśli coś źle piszę to mnie poprawcie.

 

Zainstaluj:

32bit

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555

A i gdy instaluje to z tego linka co mi poadałeś wyskakuje takie cos imageshack.us/photo/my-images/38/beztytuuyfb.png/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...