Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] [No WhiteList] [No Premium] [No Hamachi] SokolGame


Bodeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sokół Gaming

 

Typ serwera: freebulid z kawałkiem Surv

Adres serwera: 94.23.220.190:22581

Liczba dostępnych slotów: 20 (jeżeli będą chętni gracze, to ilość slotów zostanie zwiększona)

HeadAdmin: Sokol76

Forum: Jest napisane na spawnie.(zasady mpc nie pozwalają tutaj umieszczać)

Team Speak: 178.217.186.86:9745

 

pluginy.jpg

 

Cechy serwera:

 

- Najnowszy bukkit 1.0.0

- Zero lagów

- System płatniczy

- Miła administracja

- 4 mapy

- Ciekawe eventy (CO 2 DNI!)

- Skarby, oraz łamigłówki

- Przetargi na budowle w mieście

- Brak white-list

- Darmowa gra z możliwością dofinansowania serwera (wszystkie środki przekazujemy na rozwój serwera)

 

Zapraszamy!

Opublikowano

Serwer okropny.. Nie polecam wogóle.. Okropna administracja która ma graczy gdzieś

Opublikowano

Najgorszy SERWER jaki kiedykolwiek istniał.

Pokazując się zabija nas Bedrock który zajmuje całe miasto.

A teraz jeszcze nie da się wgl wejść na serwer, ponieważ jest WhiteLista/

 

NIE POLECAM TEGO SERWERA NIKOMU

Opublikowano

Serwer juz działa spokojnie wynagrodzenie będzie !

zenek nie krytykuj bo tego bedrok to bug był !

Wh juz nie ma zapraszamy

//nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Sokol to nie był bug z tym bedrockiem tylko koleś z administracji to dał.

 

Właśnie tym bedrockiem pokazaliście jaką macie piękną administracje.

 

Niby Husiek i Madzia na serwerze byli a to tylko administracja na ich nickach weszla na serwer.

 

Ostatnio też bywał na serwerze podrobiony DJ_Pallaside więc o czym to świadczy?

 

Administracja tylko umie podszywać się za kogoś kogo zna dużo osób, a dlaczego tak robią?

 

Bo myślą, że wtedy ludzie będą wchodzić na serwer o.O

 

A Sokol nawet nie potrafi sklepów zrobić, pierw sprzedaje po 1k stoisko a później nie można nic tam wystawić.

 

Nie polecam tego serwera.

 

Pozdrawiam Wszystkim z MPCforum.pl

 

 

 

Sokol76 czyli właściciel usuwa działki na grze z wszystkimi

itemkami !!!

 

 

Jeżeli nie chcecie stracić kasy to nie wpłacajcie na ten serwer.

Opublikowano

zenek888

przepraszam cie bardzo zabili cie biedactwo i straciłeś itemy bo masz 10 lat sam to napisałeś na serwerze, po drugie nikt się nie skarży że usuwam działki usuwam je ze względu że nie ma daty przez 7 dni albo są z dirtu to że masz 10 lat i budujesz domek z dirtu to nie płacz ;x póżniej piszesz "Sokul ty sóko " ! tak właśnie pokazujesz swoją ortografie na serwerze. Po 3 na serwerze był dj_pallaside i madzia98 nic nie mowiłem o husku że masz takich kolegów/rówieśników że lubią się podszywać to nie moja sprawa wejdz na ts chętnie zobaczysz pewnie że z nimi normalnie gadam :)

 

po 2 zgłaszam :)

2x

//nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Szczerze nie polecam serwa zacząłem grać dobra . Ide do lasu nazbierać drewna a tam mnie leją i ogólnie wszyscy się wyzywają np. masz bana ch*ju itp . A Admin serwera jak się go ktoś pyta : Coooo ! itd. ;d . Pozdro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...