Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co zbudowac?(mam ss'y save)


minecrnotale

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo tak jak w tytule czyli chce was zapytac co zbudowac ss'y nizei i własnie to survival wiec dajcie cos mozliwego... jak mi podsuniecie pomysly to dam save'a ale narazie chce tylko zpytac co zbudowac :P

 

ss'y:

 

20111209203916.png

 

20111209203930.png

 

20111209203937.png

 

20111209203944.png

 

20111209203949.png

 

20111209203952.png

 

20111209203956.png

 

20111209204001.png

 

20111209204640.png

 

20111209215104.png

 

20111210094949.png

 

20111210143028.png

 

20111210152938.png

 

To wwszystko prosze o odp co zbudowac? :huh:

@edit 2 hata zrobiona (duzo drzew poszlo ale..) prosze dalej propozycie :)

Opublikowano

O my gy ! xD Strasznie nie podobają mi się posągi -.- . Natomiast bardzo podoba mi się tak ala rzeczka ;) . Zbudowałbym jakąś ładną wieże złożoną z Stone Brick , glassu i lavy ;) . A no i może jeszcze jakiś ładny park z wielkim drzewem ;) Ewentualnie zrób coś związanego ze świętami np. choinkę ;)

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Jakiś wielki i piękny zamek, jakiś stadion piłkarski, dużą szklaną kule ;)

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

hm....

Po dłuższym zastanowieniu dochodzę do wniosku że te pixel arty i są w porządku & Możliwe do wykonania w survivalu.

NBBRBxJ.png

Rejestracja:28.10.11.r

Szukasz Hostera?Napisz do Mnie!

:)

Ty masz prawo mieć swoje zdanie, ja mam prawo mieć je w dupie. by Kwejk

^^

 

1323144096-U250803.png

Opublikowano

Zbuduj epicką fontannę

 

Zdjęcie : http://i.imgur.com/KdHpJ.png

 

Zbuduj epicki zamek

 

Zdjęcie : http://i.imgur.com/N9vdL.jpg

 

Zbuduj epicki most

 

Zdjęcie : http://desmond.imageshack.us/Himg228/scaled.php?tn=1&server=228&filename=mcbridge1.png&res=crop

 

Zbuduj epicką czaszczkę

 

Zdjęcie : http://imageshack.us/photos/minecraft/6/skull1.png/

 

Zbuduj zamek

 

Zdjęcie : http://imageshack.us/photos/minecraft/32/castle.png/

 

Zbuduj Mario

 

Zdjęcie : http://imageshack.us/photos/minecraft/263/mariob.jpg/

 

 

Daj łapkę w górę jeżeli pomogłem :D

nie reklamujemy yt.

Opublikowano

Jak narazie to nic nie ma super na save dlatego podpowiem ci na początek zbuduj dom ! ;D Jak już nazbierasz więcej welny to zbuduj duży posąg swojego skina jeśli posiadasz następnie Domek na drzewie taki porządny jak ma buraczekcebulaczek :) a jak nadal będzie ci mało to jakąś fabryke czegoś np. kaktusa albo czciny.

shinshoda.png

<p style="text-align: center;"><span rel="lightbox"><img data-cke-saved-src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></span><br></p><p style="text-align: center;"><a data-cke-saved-href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" class="bbc_url" title="Zewnętrzny odnośnik" rel="nofollow external"><img data-cke-saved-src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></a></p>

 

Proszę o zdjęcie 10%-20% WARNÓW ;<

Nie bądź świnia dajj kamie... ekhem

axyc.png

Opublikowano

Swiatynia (jezeli znasz historie to cos takiego jak panteon w starozytnym Rzymie) z kopula na dachu a na koncu z dachem na spadzistym :) i zeby byla duza jezeli znasz sie na redstone itp to jeszcze muzyczke dorob pod podloga :3 licze na like it :P

Daj lubię to >3 !

06185385914121764036.png

 

Posty >3:

-10 postuuf

-50 postuuf

-100 postuuf

-1000 postuuf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...