Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl]Fryzurka dla szamana


Sunushi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cóż, oglądając stare pliki wygrzebałem mój dawny projekcik. Fryzurka wyciągnięta z Komendanta Setaou, dostępna tylko dla szamana. Wygląd:

szaman.jpg

Nie ma serwa więc ss'y tylko z Grannego, jak ktoś doda to proszę o zrobienie zdjęć.

 

Download:

http://www.filesonic.com/file/4149738695/Sunushi_hair.rar

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=d454b588546681e1f03ed67227eb73281f7792ee977113fd97e6f4c7601be98e-1323454808

 

Wszystkie pliki niezbędne do działania fryzury są w paczce. Oczywiście nie wrzucamy np. pliku item_proto.xml do locali i pakujemy tylko jego zawartość wrzucamy do piku item_proto.xml (ew. item_proto_dump.xml), pakujemy po czym wrzucamy do locali i pakujemy locale.

 

Uwagi

1. Nie reuploadować

2. Jeśli dodajesz do pliku shaman_m.msm to zwiększ liczbę o 1 w linijce HairDataCount (jeśli mamy 18 to 19, mam nadzieję że to jest logiczne..)

3. Odnośnie pliku shaman_m.msm. Nie dodajesz tego do zbrojek tylko do fryzur (jeśli nie wiesz o czym mówię to lepiej porzuć "pracę" nad serwerem)

4. Plik item_proto.sql można otworzyć zwykłym notatnikiem

 

Wszystko chyba na ten temat, pozdrawiam.

 

P.S. Zapomniałem dodać, że nie testowałem ;d Tak więc nie ponoszę odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wyrządzone własną głupotą i brakiem umiejętności.

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

fajne , nie mógłbys zrobic wiecej takich fryzurek ? :)

dla kazdej klasy po 1 chociaz

 

również czekam na SS z gry :)

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Daj mi tylko pomysł z jakiego moba wyciągnąć, ew. npc.. Również możesz podrzucić jakieś modele 3d z neta, się ogarnie :)

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Daj mi tylko pomysł z jakiego moba wyciągnąć, ew. npc.. Również możesz podrzucić jakieś modele 3d z neta, się ogarnie :)

Może z kowala.

Może jakiś kucyk z orków? : D

Opublikowano

oo fajny projekcik :D

 

na pewno wgram to na serwer

 

co prawda troche rozciągnieta twarz, ale fryz naprawde udany :)

 

 

lajk dla autora.

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...